Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Zsiba #173 üzenetére

    üdvözöljük az új LOTR-fant ebben a topicban
    szerintem Legolas akciója elég jó volt, és látványos
    a filmzenéről: Howard Shore, meg Ennio Morricone (habár ő nem tartozik ide) a legjobb, tehát a filmzene is nagyon jó
    sajnos lesznek részek amik a bővítettből is kimaradnak

    One Ring to rule them all

  • Obi-1

    őstag

    válasz Zsiba #173 üzenetére

    Legolas akciója fájdalmas volt. Az ilyen jelenetek megvalósítása technikailag nem is tökéletes még (pl EpisodeII Anakin bikalovaglás, MatrixII ügynök a motorháztetőn), valahogy furcsa az illesztés.

    Amúgy érthető, a könyvben is eltünnek a nagy hősök a harmadik részben: Gimli és Legolas már csak statiszták. A filmben viszont maga a király is statiszta volt. Nem is gyógyított, nem nézett szembe a palantíron keresztül Szauronnal. A végén majdnem megpurcant.

    A palantir lángolása is felesleges volt. Piti horror-elem. Samu és Frodó megpróbáltatásához sem tett sokat hozzá Szméagol huncutkodása a lembaszt kenyérrel...

    A végéről én is lehagytam volna a Megye tisztogatását. Az a rész a könyvben azt mutatja, hogy hiába minden, a Harmadkor elmúlt, amiért harcoltak, már elveszett. Egy filmen ezt nem tehették meg, hazavágta volna az egész trilógiát.

    Összességében megfelelt az eddigi szintnek, bár nekem a Szövetség hangulata tetszett a legjobban. A nagy csaták kicsit untatnak, a CGI bűvölet fárasztó folyományai.

    Only a Sith deals in absolutes.

Új hozzászólás Aktív témák