Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz #16939776 #3 üzenetére

    Nem volt az rossz egér akkor. Legalábbis formailag meg anyaghasználatban. Minden más tekintetben katasztrófa volt:
    - Tömege - És akkor még tegyél bele! ;]
    - Kábele - Vékony, de legalább merev.
    - Görgő - Akármennyire is jó volt ez a váltható cucc, mégis valamiért kicsit mindig "fura" volt.
    - A "Szenzor" - Hát ezt inkább ne is elemezzük!

    Ez persze csak akkor tűnt fel, amikor utána a kezeim közé kaparintottam egy G403-at, ami nem sokkal később kapott paracord-ot, Japán Omron-okat és teflon talpakat (@jaffa 2843 +@SP!T:R). Ráadásul kb. sose használtam a middle button-t (görgő alatti), de amikor véletlenül szerettem volna a Titanfall-ban, ahol erre helyből funkciók lettek kirakva, akkor kiderült sose működött. :DDD
    Egyébként elég hamar kiderült, hogy azért nem bírtam addig senkit sem eltalálni (CoD: BO3 ugrabugra), mert egyszerűen lehetetlen volt lekövetni azzal a hulladékkal bármilyen mozgást.
    Szóval nem volt egy jó egér. :N

    Anno elég jól működött a Logitech marketing gépezete ezzel a Laser sensor dologgal. Sokan beleszaladtunk és szentül hittül (normális források híján), hogy mindenre is jó lesz új üdvöskénk, pedig nagyon nem. Ezt a mai napig nem hiszik el sokan, amikor véletlen odatévednek az egeres topic-ba. Aztán később belátják vagy simán puffogva odébbállnak. :((
    Szerencsére mára már sokkal tisztább a kép és az utóbbi ~2-4 évben eszméletlen nagyot fejlődött ez a piac.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák