Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    Egy rövid megjegyzés:
    Az Audigy nem biztos, hogy működik magyar WinXP
    alatt rendesen. Ezt az infót olvastam, lehet hogy nem fedi a valóságot, de nem árt tájékozódni.

    prohardver vendég

  • guest

    veterán

    az audigy olyan plusszokat nyújt a live-hoz képet, amit mifelénk nem igen használnak ki, esetleg digitális studiókban. A hangzás grafikonok alapján tisztább, valójában nem veszed észre. Meg van rajta firewire, jó dolog, ha használod. Viszont ami negatívum, az az ára, és az, hogy vezérlők terén kaki van körülötte. Magyar XP alatt nem megy, angol alatt is gyakoriak az elszállások. Linux alatt nincs alá stabil driver. Azon kívül nézd meg a creative news szerverén az audigy témában a hozzászólásokat. Elég sokan szidják. A live jól megy minden alatt, kiforrott technológia, jók a driverei, és linux alatt is jól megy (volt debianom és mandrake-om is, mindkettő alatt sima ügy). Live-ot javaslom. Ha nem dvd-zel és nincs nyócvan darab hangfalad, akkor ne 5.1-et vegyél, stabilabb lesz linux alatt (is). Üdv

    prohardver vendég

  • guest

    veterán

    Nekem most egy Live 5.1 zörög a gépemben. Nagyon jó vétel volt. Előtte hülye fejjel vettem egy Audigy-t, ami mindenhol ment, kivétel winxp alatt, viszont én azt használok. Ezenkívül nem is volt vele a windows98se sem teljesen stabil. Nem érte meg a 26000Ft-ot. Ezután nagyon nehezen gariba cseréltettem egy Live 5.1-re. Sokkal többet ér. Igazából az Audigyra írt adatok inkább csak reklámnak számítanak, mint hasznos dolognak. Igazából 2x-es áron kapsz egy instabil, hasznavehetetlen kártyát, amit még ki sem használhatsz. Inkább a Live. Ha majd az Au ára lejjebb megy, akkor éri meg váltani, ráadásul addigra a piacon lesznek olyan progik, amik kihasználják.

    prohardver vendég

Aktív témák