Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Mentolka #69560 üzenetére

    "Nekem az lett volna az érdekes, hogy megéri-e elkezdeni ezt az egészet?"
    Tudom
    Ezért is írtam azt amit.
    Bocsi én magamból indulok ki. Ismerem a Google-t, tudom használni is. Ne adj isten tudok Angolul is. NA és még józan paraszti eszem is van.
    Azaz :
    Bányászni akarok, megéri?
    hmhmhmh... mit is tegyek?
    Googel : ETH mineing calculator.
    tádám.

    Nem leszólásnak szántam csak nem értem azokat akik úgy gondolkoznak mint te.
    Ez most olyan mintha bemennél egy Boltba, és bekérdeznéd a tulajt, hogy "na oszt megéri ilyen boltot nyitni?"
    Milyen választ vársz rá? Illetve jó, válaszolok IGEN megéri bányászni.
    Akkor paff 10 milliót beleölsz mert 2 ember a fórumon azt mondta Igen ?
    Szóval nem maga a kérdéssel, meg az okosan születéssel van a baj, hanem tovább gondolom a témát...
    Viszont ha más, jelen esetben ezt TE nem teszed meg, hogy tovább gondolod, abból szokott lenni a belevágás majd a Bukó.

    A lényeg amit akarok mondani (természetesen kérdezz ha úgy van) de az alapok ,az utána olvasás, tanulás stb elengedhetetlen.

    "Nateisokosanszülettélvazzeg..."
    December 2.-a óta napi 2-4 órát szánok minimum Crypto témára, tanulás, informálódás gyanánt és még ezt is kevésnek érzem.

    Na de mind1 :)
    Röviden : Ha már megvan a VGA vagy olcsón tudsz szerezni, esetleg van napelemed is ingyen árammal, akkor még most is megéri belefogni.
    De ha Drágán veszel VGA-t most, akkor azért lehet meglepi mert mire visszahozza az árát addigra megszűnik a bánya. (ETH várhatóan maximum 1 éven belül átáll POS-ra POW-ról. = bányászat vége)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák