Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Apollyon #22494 üzenetére

    Valóban, a Sun Microsystems, már emlékszem is! :K Azok a hardverek tényleg szinte életreszólóak voltak érzetre is. Ma inkább az a gond, hogy a drágább hardverek között találja meg a user, ami valóban tartós. Mert az olcsó az tényleg annyit is ér, bő egy éve két egerem is szétesett, azóta csak bal kézzel tapipadozom notin, rohadt szokatlan volt eleinte, főleg mivel jobb kezes vagyok, de ezeken az üzleti notikon egyszerűen baloldalt esik a tapipad, nincs mit tenni. Vagyok is bajban, mert a Dell M4700-on a borral való locsolás eredményeképpen a tapipad nem 100-as és az audio panelhez csatlakozik, nem a keyboardhoz, amit ugye könnyen ki tudod cserélni. Érdekesen oldották meg, hogy a folyadék ne jusson be a gépbe, de a klavi alsó alu része azért csak korrodálódott picit a savas létől. Le van fóliával borítva alulról a klavi és ez még évek múlva is úgy tart, hogy semmi nem szivárog belülre, ha tesóm nem vár hónapokat a klavi leszedésével, az is menthető lenne, így is jó, de csak 98%-os a megbízhatósága. Ha nem melóra is használnám, észre sem venném az esetleges törlődéseket. Így viszont akár egyetlen szám elütése is sok pénzbe kerülhetne nekem.

    A desktop keyboard viszont egy érdekes állatfajta, mert sokan munkához esküsznek a legolcsóbb egyszerű klavira.

Új hozzászólás Aktív témák