Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz MolGabi #205 üzenetére

    Az sem kizárt, de akkor gyorsan kell lezárniuk a dolgot, mert összesen a játékidő 2-3 óra/rész, az utolsó részbe meg szerintem már a lezárásokon kéne legyen a hangsúly. És még sehol nincs Nathan bosszúja, Kate illetve Rachel ügye, Frank sincs kifizetve/lerázva, Chloe épp teljesen ki van bukva mindenkire...

    A Pillangóhatásra pedig: Szerintem eléggé sok opciót fogunk kapni a végére. Például a viharnak lehet többféle kifejlete, Chloe sorsa is beleszólhat (ezek után simán lehet, hogy megnézzük a pillangós képet, és hagyjuk Chloe-t meghalni), illetve gyanítom, hogy lesznek még meghatározó szempontok. Hogy Max haljon meg, arra valahogy nem számítok.

    Egyébként a mostani befejezésben egy dolog nagyon nem tetszett, az pedig az, hogy nem filmezni ültem le előtte 3 órával, hanem játszani. Nem értem, miért nem hagyták meg nekünk a lehetőséget, hogy körbenézzünk az alternatív idősíkban kicsit? Engem például érdekelt volna, hogy ott milyen a viszonyunk a többiekkel, mi lett Kate és Rachel sorsa, meg egyebek.

Új hozzászólás Aktív témák