Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noryta9

    csendes tag

    "Amiben hiszel, aszerint alakítod magad körül a világot és a jövődet."
    Ez nekem is nagyon tetszik! És teljesen igaz!Csak ez akarattól is függ és bátorságtól is.
    Mert hiába hiszünk valamibe,ha nem merjük végigcsinálni, akkor hiába!
    És a rózsaszín felhők is kellenek néha,mert ha azok nem lennének talán sokszor csalódnánk azokba akiket szeretünk, mert mindenkibe van hiba és szerelem és szeretet segít nem észrevenni a hibákat! Talán erre jók ezek az érzések... Aztán,mikor egy-egy hibát felfedezünk a másikba elkezd múlni a szerelem.Csak akkor örök a szerelem ha rószaszín felhők fenn maradnak?
    Olyan ember pedig nincs akinek nincs hibája. Én nem is olyat keresek, csak egy olyan valakit,aki képes lesz elfogadni az enyéimet és én is képes leszek elfogadni az övéit.
    Hiába nem lóháton jönnek már a férfiak. Azért talán még van egy kettő,aki képes lenne lóháton is értem jönni és képes lenni,akár a heverjai előtt is úgy megölelni,ahogy otthon kettesbe... Sajnos ilyen emberrel még nem találkoztam,és kezdem azt hinni,hogy én nem is fogok soha. Nem tudom miért van,hogy az olyan lányok akik egyik fiú után a másikkal vannak azok végül megtalálják az igazi herceget, vagy inkább a herceg találja meg őket, azok akik pedig akik nem mernek lépni, csak várják azoknak soha nem jön el...

    :(( :(( :(( :((

    Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Új hozzászólás Aktív témák