Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz rog #46 üzenetére

    Nem egyértelmű, hogy mit gondolok róla abból, amit eddig írtam? :F
    Nem egyértelmű, hogy pl. biztonsági szempontból tartom-e kockázatosnak, vagy esetleg a színe nem tetszik?
    Miért provokálsz?

    Írtam, hogy nem akarok a szerver témából flame-et (#40), elmondtam a véleményemet a Windows bizonyos vonatkozásaival kapcsolatban, de nem a MS szerverekről nyilatkoztam. Konkrétan azokról csak annyit írtam, hogy én nem használnám őket. Nem írtam megalapozatlan vádakat az IIS-sel szemben, amiket most (elvárhatóan) indokolnom illene (mert semmilyen vádakat nem írtam).

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • WN31RD

    addikt

    válasz rog #54 üzenetére

    Nagyon félreérted a helyzetet.
    Nem vártam tőle konkrétumokat, és vitatkozásra való felhívás volt a #43-ban.

    Azt írtam, hogy ne mondja, hogy amíg nem használtam az IIS-t addig nem nyilatkozhatok róla, mert szerintem bizonyos vonatkozásairól így is lehet megalapozott véleményem. (Persze lehet azzal vitatkozni, hogy igazam van-e.)
    De nem akartam, hogy ez valamiféle kinyilatkoztatásnak tűnjön, amivel mindenféle vitát el akarok hárítani, ezért is emeltem ki, hogy elvileg lehetnének olyan felvetések, amiről lehetne vitatkozni.
    Csak ennyit jelentett, amit a #43 második bekezdésében írtam.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • WN31RD

    addikt

    válasz rog #62 üzenetére

    Az IIS-ről nem írtam semmi konkrétat, csak desktop témában nyilatkoztam érdemben. Elismerem, hogy X-COM a desktop Windowsokhoz is feltehetően sokkal jobban ért, mint én (soha nem is állítottam ennek az ellenkezőjét), de azért még lehet véleményem erről (mert a desktop Windowsokhoz azért a ''szinte semmit''-nél én is jobban értek). Ha tévedek, majd vitázunk, és kijavít.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • WN31RD

    addikt

    válasz rog #74 üzenetére

    [OFF]
    ''mondtad, hogy iis-t semmikepp. arra hogy miert nem, a vegso a valasz az volt, hogy mondja meg miert igen.''
    Jó, értem, hogy mit értettél félre, vagy inkább, hogy mit képzeltél oda az hozzászólásaimba.

    Tényleg mondtam, hogy én IIS-t semmiképpen nem használnék, amit lehet úgy is érteni (teljesen jogosan), hogy az IIS-t semmiképpen nem ajánlom. Eddig oké.
    De légy szíves, mutasd meg, hogy hol adtam én azt a végső választ, hogy ''mondja meg, miért igen''! :F
    [/OFF]

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Aktív témák