Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Dhampir #4347 üzenetére

    Félreérthető voltam, elnézést. A böngészőkben és excelben lehet nagyitani, oda nem kell felbontásváltás, de egyéb programban pl egy ügyviteli rendszer v. akár csak calc.exe-nél már felbontást kell váltani.

    A böngésző oldalanként lementi a beállitást (firefox), igy van oldalt amit 100% nézek, és van pár fórum, amit sztem vagy 200%on, mert úgy kényelmes, de köszönöm a kiigazitást ill. a segitséget, még az is lehet, hogy az alapértéken is módositok kicsit :)

    Én nem tapasztaltam semmilyen lassulást a hdmi kimeneten, el sem tudom képzelni, hogy miért kellene?
    ha kell kirakom egy samsung fullhd tv-re, és még a hang is ott szól, egy kábel és kész.
    Ami baj, ha előbb elindul a játék, aztán dugod rá a hdmi csatit, nem hagyod, hogy előbb észrevegye, hogy van külső monitor. Eddig én clone üzemmódban használtam (és csak játéknál), de láttam már pár embert, akinél állandóan rajta van egy plusz monitor és extended desktopban nyomja az excelt :D

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák