Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz GPT #5509 üzenetére

    Na...kezdjük akkor:)
    Először beraktam a bennlévő mellé és...úgy kezdődött, hogy ...bejött a win..de tetű lassú volt..újraindítottam és jött a win 8.1-es szomorú smile-s kékhalál alatta a hibaüzenet hogy keressek rá a következőre "memory failure" vagy valami hasonló. Utána csak az újat raktam bele. Ugyanez a hibaüzenet. Gondoltam, hátha a windows megijedt, hogy hirtelen kétszer annyi ram lett benne...(bár miért tenne ilyet) ..beleraktam mindkettőt és elkezdtem felhúzni egy új windowst...de a telepítés nem sikerült mert ugyanúgy kékhalál volt nagyjából a vége előtt. Visszaraktam csak a saját ramom és újraraktam a gépet megy minden oké. Másnap próbaképpen beleraktam az öcsém notijában lévő Kingston 2x4 gigás ramot(1,5V) és tökéletesen működött. Na mondom azért próbáljunk meg még egy kört. Belaraktam ismét az új csak az új ramot. Lassan de elindult a win. Furcsa mód van a winben beépített memtest(winen kívüli) az lefutott és nem talált hibát de 2-3 indítást követően begint beállt az egész. De akkor már annyira hogy windows kernel hibákat írt ki és már a saját ramommal sem indult el. Reinstall az eredetivel ...megy minden szépen.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák