Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz bocsika #867 üzenetére

    Akkor a rejtett partíció nem fog növekedni?(remélem), mert itt csak az eredeti win+drájver+lenovo ingyé cuccok vannak.
    Nem fog nőni, több okból sem:

    - többször leírtam, hogy nem nő
    - nem ide menti el a biztonsági mentéseket az RR
    - partíció-méretet egyébként is csak pl. Partition Magic-kel tudsz növelni

    A program meg csak kérésre csinál egy másik mentést a C: re vagy ahova akarom amikor akarom.
    Nem, mint azt írtam, illetve a doksiból kiderül. Ha be van állítva a Set schedules and preferences menüpontban, hogy automatikusan csináljon mentéseket, akkor automatikus mentéseket csinál. E mellett persze kézzel is készíthetsz, bármikor, ami ugyancsak az előző állapothoz képesti változást menti el.

    Azt zársz ki, amit akarsz, te ismered a gépedet. Ha nem akarod pl. visszaállítani a Windows-od egy korábbi állapotát, amikor még kevesebb vírus volt fent és futott a Carbon, akkor kizárhatod a teljes win, program files mappát.

    akkor feltehetek akármit a ''javításnál'' úgy is letötöl mindent a C: ről
    Itt jöttem rá, eddig miért nem értettelek... Légy szíves, kicsit próbáld már meg tagolni a mondataidat! Ebből pl. tutira hiányzik egy vessző valahonnan, elkezdtem kitalálni, vajon te hova is akarhattad rakni, s két, eltérő értelmű mondatot kaptam. (Viszont egyik változatban sem értem, mit írsz...)
    S mi az a javítás? A recovery-re gondolsz, amikor a gyári állapot kerül vissza? (Mondjuk ezt javításnak hívni olyan, mintha a fodrász belenyír a frizurádba, és nem körbevagdossa, eltünteti a csúnya részt, hanem síkkopaszra vág és megvárja, míg kinő. A végerdmény ugyanaz, de hát...

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák