Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Checkmate

    csendes tag

    Üdv!

    Na én is arra a következtetére jutottam, hogy szép a vista, de tetü lassú. Úgyhogy most XP-t szeretnék felrakni. Kérdés hogy a rejtett partícióról az eredeti vista bármikor visszaállítható? Tehát mindegy hogy én milyen progikat raktam föl, ez a rejtett partíción nem okoz változást? És ezt hogy tudom a vistát visszaállítani? Bootolás közbe kell nyomkodni a lenovo care gombot? És hogy tudom kiírni dvd-re? Tudom h valami create recovery data, de nem találom h ez hol van. És ha kiírom, akkor az a jelenlegi oprendszert írja ki, tehát abban a felállásban, azzal a programokkal ami épp fen vann? És ha kiírtam és berakom az xp cd-t, és formázom a vinyót (C:), akkor a rejtett partíció az sértetlen marad? És akkor még felpartícionálom a 120-ból megmaradt 90 gigát, és feltolom az xp-t. És xp-ről vissza akarom tenni vistára, akkor megint legyalulom, és akkor rejtett partícióról felhúzom a vistát? Ez a gondolatmenet így helyes? Nem szeretném elcseszni a jogtiszta Vistát, de megtartani sem (egyenlőre).

    Válaszoljatok!
    Köszönet és :R !

Új hozzászólás Aktív témák