Hirdetés

Aktív témák

  • golfedition

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemrég vettem használtan egy ilyen LAPTOP-ot, és mivel eddig még csak asztali gépem volt, ezért lenne egy pár kérdésem:
    - INTEL GMA 950-es integrált VGA van elvileg benne, viszont a NET-en utánanéztem, és ott, ahol a videokártyának kell lennie, ebben is van egy kártya (Intel felirattal). Ezekszerint mégsem alaplapi a videokártya, vagy attól függetlenül, hogy kiszedhető, ezt mégis alaplapinak hívják notebookoknál?
    - Cserélhető ez a kártya, mert ezeket a laptopokat asszem Geforce Go 7300 videokártyával is szerelték, illetve van értelme kicserélni, egyáltalán lehetséges ilyen kártyát szerezni valahonnan?
    - És még egy kérdés konkrétan ezzel a típussal kapcsolatban: A gép valószínűleg frissen újrahúzott volt, amikor megvettem, ezért az ujjlenyomatolvasó, illetve egyes funkcióbillentyűk nem működnek, orvosolható ez valahogy? A legjobban az Fn + F5 hiányzik, amivel a vezetéknélküli cuccokat lehetne ki- be kapcsolni, WLAN-t folyamatosan használok, viszont a Bluetooth-ot nem nagyon, ezért csak feleslegesen szívja az akkut (bár nem tudom, hogy ez mennyire jelentős...). Hardveresen csak mindkét szolgáltatást tudom egy mozdulattal kikapcsolni, szoftveresen meg le tudom tiltani a bluetooth eszközt, de csak kényelmesebb lenne egy gombnyomással vezérelni.....

    Előre is elnézért, ha sok hülyeséget kérdeztem, de tényleg közöm nem volt eddig a laptopokhoz, csak alap felhasználóként kerültem kapcsolatba velük. :F

Aktív témák