Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Mauzes #79045 üzenetére

    Kell majd valami ösztönzés rá, pl. lehetne a többi drágább adó miatt. Lásd Kamatadó, szochó, akármi.
    Vagy simán olcsóbban kell adni a postai szállítást mint a többit, a különbözetet pedig kifizeti majd a rohadt árfelhajtó, inflációgerjesztő webáruház rendeletileg a zsíros extraprofitjából.
    Aki pedig nem tudja esetleg az javítson a hatékonyságán, mert szarul dolgozik (a'la Spar)!

    Nem érted, hogy érted van a rendelet és a posta is!?

    Áhh... mindegy. Törölhető igény szerint, "offtopic"... kár, hogy ebben élünk minden nap bármilyen témában gyakorlatilag.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Mauzes #79045 üzenetére

    MPL automatával nincs bajom, van egy kiadó, aki csak a Postával szállít, de van lehetőség automatába kérni (amit nem értek, hogy van kiadó, aki szintén csak velük szállít, de automatába nem lehetett sokáig kérni). A sima kézbesítőst viszont nem igazán vágom, hogy működik. Amikor a mi körzetes postánk véglegesen bezárt arra a pár hónapos télre, kirakták a Posta honlapjára, hogy ezután mi melyik postához fogunk tartozni. Innentől a küldemények egy része megy egy másik postára. Ha postán maradóra kérem, akkor viszont simán leteszik a hivatalos helyettesítő postára. De volt olyan is, hogy hívott a postás, hogy csomagot hozott, ha nem veszem át, vissza viszi, nem volt opció, hogy lerakja a postán. Szerencse, hogy anyósom pont akkor vitte haza a gyereket suliból, ki tudta fizetni. Összevissza, következetlen. Olyan is volt, hogy a postán simán ideadták nekem egy vadidegen ember csomagját, pedig értesítőt, személyit, mindent is mutattam.
    Ha van más opció, véletlenül sem a postát választom, házhoz szállítást végképp nem. Mondjuk azt futárokkal se szeretem, munkahelyre kérni se, ha nem muszáj, de otthonra végképp nem.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Mauzes #79045 üzenetére

    Engem az érdekelne, hogy hányan fogják a 'kötelezettséget' a kukába dobni és józan belátásuk/lelkiismeretük szerint inkább rendes szállítót találni :F Ha kötelező jelleggel kell leszerződniük, abból sem lesz semmi jó, lásd MOHU esetében, amiről szintén tudnék ódákat zengeni :o ....A "Within two weeks" (még hogy Sameday, jó vicc :((( ,elbeszélgetnék a névadójával) most két napon belül meghozta a rendelésünket kivételesen.

    @sb: Gyakorlatilag alig van már hagyományos levélküldemény, valamiből, el kell tartani a postai apparátot, náluk cseng az ÁFA, vám stb külföldi küldemények esetén...

    @Dilikutya: "Olyan is volt, hogy a postán simán ideadták nekem egy vadidegen ember csomagját, pedig értesítőt, személyit, mindent is mutattam." Volt már olyan, hogy céges küldeményt kellett átvennem, kezemben volt az értesítő, aláíró címpéldány is stb, mégsem volt elég :DDD Aztán nagy nehezen odaadták, de kb úgy, mintha baromi nagy szívességet tettek volna vele és érezzem magamat kivételesnek :(((

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák