Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szombatitomi

    aktív tag

    válasz szombatitomi #56919 üzenetére

    Na, ugyan a DeLorean beszámolóm elsüllyedt a nagy offrinyálás ötletelés közepette, de most elhoztam Ray-t, a hajótöröttet, legtöbbünk úgyis csak dobozban találkozik vele. :DDD

    Egy rendeléssel korábban már megkaptam, még az elején, azt továbbadtam, (így jó áron jött ki a T2 camper van :P ), viszont a másik rendelésig nézegettem képeket, videókat róla, és annyira megtetszett, hogy úgy döntöttem, megtartom. Egy percig sem bántam meg, nekem ez a legjobb gwp, amit adtak, mióta újra elkezdtem legozni.

    Tetszik a Ray figura, a lábra a rövidnadrág festve van, nem dual mold, de így is jól néz ki. A kis tutajt felállítva letéve a menedék mellé olyan, mintha egy kis kerítés lenne mellette, így is tettem be a vitrinbe.

    Az alacsony darabszám ellenére itt is van sok jópofa apróság, a "palackposta", a rák, halak, az SOS "felirat", kisebb növények itt-ott és a láng elemek mind jól néznek ki.

    A kincsesládát az építés során betesszük a menedék alá, de könnyű onnan kivenni és visszatenni, a kis rubin(?) kincsek is jól néznek ki a kezében.

    Hátulról sem néz ki rosszul, a pálmafák kis száraz ágait innen lehet jobban látni. Tetszik a 3 különböző színű pálmalevél, örülök, hogy a tetőre "száraz", olívazöld színű levelek kerülnek.

    És most kicsit haragszom is erre a szettre, mert most emiatt be akarom szerezni a Barracuda Bay-t is... :O

    @RapaNui1 Jó építést a Falconhoz, várom majd a beszámolódat, az Old Fishing Store-os is nagyon tetszett, szerintem is az egyik legszebb ideas szett.

    @manokaj Komolyan emiatt a moc miatt fogom megvenni azt a Batmobile-t... Az eredeti annyira nem jön be, ez viszont nagyon jól néz ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák