Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #43178 üzenetére

    úgyhogy több ilyen új szett nem fog jönni.

    Ez elég jó hír.
    Nekem még a régi szettekhez készült leírások jó minőségű digitális változatai (ill. annak hiánya) a vesszőparipám. Arra gondoltam, hogy erre lehetne egy petíciót indítani.
    Szerintem gáz, hogy sokszor nincs használható leírás digitálisan. A zöldség jegyében meg amúgy sem ártana ezt a vonalat erősíteni.

    @RapaNui1, hulp01
    Nagyon jó szett lett a vontató. Mi is ezzel szemezünk a leginkább a gyerkőccel. A videók alapján játszhatóság: masszivitás + funkciók, méret/kidolgozottság (elemszám) extra funkció (pneumatika) ár/értékben szerintem nagyon messze veri az utóbbi évek Technic modelljeit. Meg úgy általában így komplexen szerintem kevés szettben van meg minden elérhető extra, relatíve jó áron.
    (Pneumatikára vártunk volna az utóbbi 2-3 évben de a Forester nagyon nem jött be. Közben így be is vásároltunk pár alkatrészt külön, most ezért megy a tanakodás, hogy kell-e még ez a szett is mellé.)

  • hulp01

    senior tag

    válasz kbalage2 #43178 üzenetére

    Az optimalizálás viszont nem feltétlenül jelenti azt, hogy nekünk is jobb lesz. ;) Pont erre utaltam, hogy ezzel lehet, hogy megspóroltak egy lépést a gyártásban, ami ilyen mennyiségű alkatrésznél sok pénzt jelenthet.
    Nekem nem tetszik ez az új pin. Sokkal jobb érzés volt a régebbit összerakni, mert az egyértelműen bepattant a helyére, ez meg olyan nyúlós érzés. A szétszedésről meg egyelőre még nincs tapasztalatom, egy-két rossz helyre berakott pint szedtem csak ki, és nehezebbnek tűnt.
    Tudom, hogy az aktuátorokat túl lehet tekerni, de attól függetlenül figyelhettek volna erre. Akinek ez mondjuk az első olyan készlete, amiben ilyen aktuátor van, nem biztos, hogy tudja, hogy az az egészségtelen hang nem teszi tönkre az aktuátorokat.

    #43179 sb
    Ha a pénz megvan rá, akkor mindenképpen ajánlom a megvételét. Nem fogtok csalódni benne, az biztos. Nagyon jól sikerült készlet, és jó ár-érték aránnyal rendelkezik. Szerencsére nem növeli az árát a licenszdíj se. Nincs benne elektronika se, ami szerintem nem hiányzik belőle, és a játszhatóságnak is jót tesz. Nekem akcióban 95 EUR-ért sikerült beszerezni, szóval annyiért nagyon megérte. Szóval ezért a készletért jár a pacsi a Legonak.

Új hozzászólás Aktív témák