Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thesound

    őstag

    válasz XFishboneHUN #12673 üzenetére

    Nekem fordul frankón. Nem mondom, hogy jobbra vagy balra fordulva egy kicsit nem csúszik meg a clucth gear, de teljesen elfordul mindkét irányba ütközésig, kézi rásegítés nélkül. Az utolsó 5-10% forgási szögnél csúszik meg fél másodpercre mindkét irányban, de utána megy tovább magától ütközésig, mindkét irányba.

    Amikor építettem a daru részét, akkor elég sokat játszottam a csövekkel. Mármint arra gondolok, hogy még amikor a crane alapja+pár felépítmény kész volt (a 48-50. lépésnél kb.), akkor kézzel elforgattam az egyik irányba a darut ütközésig, ha visszarugott (azaz az ütközéstől visszafordult önerőből), akkor alul sasoltam, hogy melyik cső tekeredik vagy feszül kicsit, ekkor lazítottam rajtuk. Majd ugyanezt a másik irányba is megismételtem. Így játszottam oda-vissza, amíg mindkét irányba minimális volt a visszarugás az ütközőponttól. Ezután építettem tovább és egész jó lett.

    Szóval van nálam is kis csúszás, ahogy a hozzászólás elején írtam, de közel sem annyi, mint amit néhány youtube videoban láttam.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák