Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pisti7204

    tag

    válasz mundzuk #5263 üzenetére

    Valóban furcsa ez a "világok harca" kicsit...
    Aurél munkáját tisztelni kellene, hisz a közösség javára rakja össze és teszi közzé a nem kevés munkával összeállított ROM-jait, ami természetesen messze nem tökéletes, de olyan ROM meg még nem született...
    Nekem ezen a telefonon is, meg az X527-esen is az oroszok 19S ROM-ja volt, ami a legstabilabb, én nem játszom, nem szeretem a "csicsákat", egyszerűen a stabilitás az első szempont, mivel mindennapi telefonálásra-netezésre-munkahelyi levelezésre használom (nem mellesleg az autóm védelmi rendszere a telefonom bluetooth MAC address-ére autentikál, az tehát nem lehet rossz :) ), tehát nem vagyok power user... Ami hiányzott, az 2 dolog: Camera API 2 engedélyezése és 23S firmware, a rengeteg benne lévő javítás miatt. Ebből csináltam egy ZIP-et, és telepítés után flasheltem, így lett egy SZÁMOMRA tökéletes ROM-om, ami baromi közel áll a stock-hoz. Szóval ne kritizáljunk, csak konstruktívan, és mindenki előtt ott a pálya, hogy a részére tökéletes megoldást "megcsinálja" magának minimális szakértelemmel, annyiféle lehetőség van rá. Vagy használja más munkáját, és köszönje meg szépen :)

Új hozzászólás Aktív témák