Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.

    2 dolog miatt szeretnék segítséget kérni, mely az alábbi:
    1. Nappali led világítás:
    Jelenleg a nappaliban egy kapcsolóval, mely 2 állású egyikkel mennyezeti világítást kapcsolom, másik kapcsolóval a spot lámpákat + régi led világítást, mely az álmennyezetbe van építve.
    Képeket teszek majd fel, ez valójában nem ledszalag, hanem szerintem kültéri ledcső lesz, mert kb 10 éves lehet, kör alakú, vastag műanyag és egy komplett 1cm átmérűlű cső van , ami az álmennyezetbe van fektetve, kialakítva. ez már rohadtronda, mert elég sok helyen kiég, sötétsárgán világít.
    Itt egy sin is található, sajnos hogy mekkora táp hajta meg nem tudom mert csak a tápcsatlakozóját látom, a többi a gipszkarton mögé van rejtve, így bontani kell.
    Ezt szeretném lecserélni valami jobb ledszalagra, úgyis kell majd "szakit" hívni és gipszkartont bontani.
    - A Nappali kb 25nm, tehát szerintem kb ekkora ledszalagra lenne szüskégem
    - A led és tápegység összeszereléséhez forrasztgatni , bonyolultabb műveletet ne nagyon keljen :DDD (igaz nem én csinálom)
    - valamilyen RGB 5050-re gondoltam, sokszínűre, mely állítható legyen távirányítóval vagy mobilos appal.
    - Árban remélhetőleg max 100k-ig kijön (led szalag+táp+távirányító vagy vezérlő)
    - Lehetőleg itthon venném gari miatt, vagy mindegy hogy itthon vagy aliról rendelem?
    2. Led függöny:
    Igaz ez nem lakás téma, de kb 3x3m ledfüggönyre lenne szükségünk kb 3-4 hónap múlva.
    - méretben még pontosítok, de 3x3m lesz, lehet kisebb is elég lesz
    - Beltéri, melegfényű, gondolom 220V-ról fog működni
    - Árban max 15ezer, ha lehet ilyet kérni.
    kis guglizás után ezt találtam: Link
    Ez mennyire megbízható?

    Segítségeteket előre is köszönöm. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák