Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz szabifotos #17499 üzenetére

    Lehet, pergola tető és a gerendák aljára kerülne a szalag. Majd jön a pontosítás. ;)
    Még az is lehet, hogy a bejáró is kapna világítást.

    5050/60-ból a 145 W kb 10 métert jelent, 5050/30-ból pedig 20 métert. A 10 méter nem olyan sok: két oldalt végig és kész, vagy keresztben 3 csík.

    A retina kiégetés viszont nem feltétlenül teszi kellemessé a beállást, például tolatni esőben, vízcseppes tükörrel, oldalablakokkal, még egy kis párával vegyítve. :N Én lehet, külön kapcsolhatónak csinálnám az elöl és a hátul lévő refiket. A távirányítós lehet az első, ami hátra felé világít, így tuti nem vakít, a hátsó pedig sima fali kapcsolóval, amikor a beállón álló autóval van dolgom: pakolok a csomagtartóban, vagy a motorháztető alatt matatok. Nálam szinte háromszög alakú a garázs, a három sarokban 1-1 lámpa egy körön, fent középen egy negyedik lámpa. Beálláskor elég egy is. Fehérre meszelt falak, oszlopok, kurvára nem látni, meddig ér a garázs. Vettem ütköző szivacsokat a falra, az éleket pedig színes szigetelőszalagokkal függőlegesen felragasztottam, így jól célozható minden. :K

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák