Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz kenwood #52288 üzenetére

    Mindegyiket el is szoktam olvasni, próbálom alkalmazni is, de egyszerűen nehéz megállni azt szó nélkül, mikor a rendszer pofátlanul szabotál. Igazán irigyellek, hogy ugyanilyen meccsekkel milyen nyugodt tudsz lenni, mivel, ha nem tévedek silver-gold környékén vagy, tehát nagy többségben elohelles meccseid lehetnek. Én elhiszem azt is, hogy nem vagyok az Atyaúristen, igen tudom, hogy van bőven hova fejlődni,
    de azt is tudom, hogy vannak magasabb ligákban is olyanok, akik jóformán azt sem ismerik, mi az a ward.
    Ez számomra sokszor a bicskanyitogató. Mivel tudom ezt a gyengeségemet is, valamint beláttam, hogy amíg ilyen mocskosul "jól" össze van rakva a game, addig nem jutok feljebb, addig nem is erőltetem a rankedet, kevesebb stressz. Igen, meghalok hétszer meg többször is, mert meg szeretném védeni a se**hü**e ADC-t, ha már képes volt bemenni 1 v 2-ben. Igen, meghalok, ha vége a lanefázisnak és jönnek a csapatharcok, de tankként már a szarráfeedelt 6/0-ás LB-vel nézel farkasszemet 2 assisttal. Ezzel szeretném is a vitát lezárni,
    beleuntam az 1 vs topic harcba, a többiek felfogták az üzenetét, aki meg bal lábbal kelt azt sajnálom. Ha ennyire zavar, akkor tekerd tovább.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák