Keresés

Hirdetés

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horytnica

    csendes tag

    válasz marked one94 #45962 üzenetére

    tilt? :D az mi?

    Nem pihentetem.

    30.-ám volt egy tag, ehhez nem volt semmi közöm. Nem tudom min akadt ki vagy veszett össze, dzsungeleztem ő meg adc-zet. Az lett belőle hogy a tizen valahányadik percnél beállt a nexux mellé és ott tette a wardokat sétálgatott, azt így elvolt a 36. percig ahol beütöttek minket, nos azóta sikeresen játszott 6 meccset. Ha ezeket nem nyomják ki akkor hogy menjek feljebb ? :D

    Most volt egy srác. Meg akart mondani mivel menjek supportot. Malphizni akartam, már fröcsögött ott a nyála... há mondom ennek felese tréfa, tuti valami szellemileg visszamaradott egyén, inkább viszek egy poppyt, ha vele a falhoz lökök egy adc-t vagy egy supportot és kap egy Q-t akkor tuti lemegy 50% hpjából. Azt meg már csak be tudja fejezni. Nos ez a Jinx, ahogy belépünk "nooob" "report" "ifeed" stb :D Na azért elmászott velem a toronyig. Majd Lux + MF volt ellenünk bot-on. lewardoltam a bokrot, a Lux a wardolt bokorból eleresztett egy stunt, én ott álltam előtt de kikerültem, az a szerencsétlen meg éppen hogy a hatókörön belül volt és telibe kapta, majd az Mf rápirított, és lement fél hp-jha. Ezután én voltam a noob, meg a hülye. :D 1 pont nekem, abszolút megtébolyodott társat kaptam, nincs mentség. Ezután kijátszottam egy Lux Stunt, azt a nagy kört nem tudom melyik képessége, meg az Mf Q-ját is, majd a falhóvágtam szegény luxot, és a hp-jána 75% lehúztam, majd kapott egyet az mf is a Q-val na akkor nagyduzzogva oda jött a Jinx és megölte őket. Aztán a válasz? "nooob retard ussles sh*t" :D

    Silver - Bronz lvl 99 :D

Új hozzászólás Aktív témák