Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #45956 üzenetére

    Most én mit szóljak hozzá, hogy normál draftra behív supportnak, és mellém egy ADC Soraka... És nyugtat engem, hogy jó lesz az, csak vmit toljak majd vmikor (nem értettem teljesen, de elronthattam, mert rátoltam Karma-val az E-t, mikor előre ment, és aztán behúzta Blitz, és nem tudtam sokat tenni onnantól, de az én hibám volt, és noob vagyok :DDD .) És végén nézem miket vett, + sebzés és támadási sebesség. Tudom én, hogy csak lvl24 vagyok, ő meg 30, biztos jobban ért hozzá, de nem értem. Az már mellékes, hogy kikaptunk, bár nem boton múlott. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Horytnica

    csendes tag

    válasz Beni97 #45956 üzenetére

    Ben ez két okból lehet.

    1. nem érted meg az AP Malphite működését. Ezért nem tudsz mellette adc-zni.
    2. még nem próbáltad ki.

    Az "új" metában a tankok kihalófélben vannak. Persze vannak kivételek de ők nem azért kivételek mert
    "tankok" hanem mert a riot agyon boffolta őket. Ilyen kivételek a Darius - Garen, ők a 140 ad-ból akkora sebzést varázsolnak elő amit egy 420 ad + armor penyás pl. Khazixal nem tudok az elszigetelt fejlesztett Q-val. Akkor van még a Voli, ő vele nem csináltak semmit, de mindig is erős volt, talán a harapását tolták fel.

    Más tankok, az az a konkrét supp tankok. Leona - Braum - Alistar - Blitz, ők tele vannak lassítással és stunnal, ők azért jó supportok. Ebből kiemelném a Blitzcrankot. Blitz az a hős akinek 0 ap-ja van és az ap-ból sebző képességek akkorát sebeznek mint a Malphite Q(kb.130 dmg lvl3-on + 70 varázssebzés.) ő sem azért op mert sok az ap-ja nem mert a riot fingott egyet és úgy gondolt a Blitz behúzás sebezzen 1231231-et. De ők is elolvadnak amint kiment a kombójuk hiába tankok... blitz/leona/braum csak egy kombós tankok utána futnak ők is.

    Tankot nem is érdemes játszani, ki ellen akarsz tankot vinni?

    Vayne? aki a 3. lövésből letépi az arcod?
    Jax? aki 70 milliót üt másodpercenként, és az életének 30% tölti vissza ütésenként minimum
    Yasou? Aki kétszer megpiszkál a kardal és garantáltan nincs meg a hp-d 50% megint?
    Fizz - Diana? Akik lvl6-ons akárkit eltüntetnek egy kombóból, mert balancoatlan a játék és nem tudom előny esetén sem kitermelni ellenük a megfelelő varázsellenállást.

    És persze meg kell azt is említenem hogy pl. találkoztam olyannal is hogy lvl 3-4-esen neki estem egy Leonának és nagyobb volt az autoattackja mint a Khazixomnak :D

    Tehát csak tankot vinni értelmetlen. Nem tudnak tankolni. Ott a fentebb említett hősök hiába van 300-350 armorod meg 3000+ életed úgy átütik mint cart... de ugyan ez a varázsellenállás is. Hiába van 200 mr-et ugyan úgy olvasztanak.

    A másik meg Bronzban és szilverben sok a ussles adc, így magnak tudod korrigálni a dolgot.

    Itt az élő példa:

    Az Ashe-n használhatatlan volt, nem tudott last hitelni, nem követte le a támadásokat, illetve olyankor is vissza jött amikor én csak feltartottam őket... 72x lepingeltem menjen vissza de amikor én viszsafordultam egy Q-ra akkor ő is, a 3 hp-jával, most ha nincs sebzésem akkor ebből hogy profitálok? Csak egy sebzés nélküli freekill maradok. Így legalább öltem kicsit. De persze itt is. Analfabéta volt az adc, amit a fent említett módon korrigáltam. Persze itt szívás volt mert feedet a jung+mid+top avval nem tudok mit cisnálni

Új hozzászólás Aktív témák