Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mottie

    őstag

    válasz bucketb0b #37496 üzenetére

    A first wint a +150 IP miatt tolja le, az egyértelmű :)

    Egyébként pdig össze lehet egyeztetni:

    1. A LOL-t azért játsszuk, hogy szórakozzunk (ez alap, másért minek játszanánk? fizetést nem kapunk érte..)
    2. Ha már játszunk (=szórakozni akarunk) akkor attól még akarhatunk nyerni. Itt is több felfogás van, vagy jobbá akarunk válni a játékban, hogy még jobb szórakozást nyújtson, vagy csak a haverokkal akarjuk kiereszteni a gőzt egy kis fun erejéig.
    3. Ha már beléptünk egy rankedbe akkor nyilván azért játszunk, hogy nyerjünk, de nem az az elsődleges ott sem. Nyilván, én is pl meg fogom ölni a dc lane ellenfelemet, mivel tudom hogy ellenkező esetben ő is ezt tenné és különben kibillenne a "kiegyenlítődő egyensúly", illetve minden tőlem telhetőt megteszek a gyzelemért. Ha nem sikerül, esetleg valami bosszantó hiba miatt nem sikerül, akkor megjegyzem mi volt a hibám, esetleg egy 'b*zdmeget' elmormolok, de ha van még kedvem játszani megyek még egyet. Ha nem megy és nem is élvezem akkor pedig hagyom a játékot és csinálok inkább mást.

    Be Victorious!

  • Zivos

    tag

    válasz bucketb0b #37496 üzenetére

    Igen, a 150 IP miatt kell a napi első győzelem, ha többet is játszom akkor a többi már PVP. Egyenlőre tudok tanulni a botok ellen is, megismerem a hősöket. Ma pl. Oriannaval mentem, lehet nem is rossz a support sem :-), de azért maradnék a jungel mellett majd. Ha nagyon béna a csapat akkor mi van? Nem lesz drágább a kenyér. Persze én is inkább nyerni szeretek, nem is vitás, de ha csak valaki nem szándékosan feedel semmi gondom vele. Mint írták mindenki azonos arányban kap jobb és gyengébb társakat, ez nem befolyásolja az előremenetelt, esetleg kis mértékben. A komolyabb meccseknél én minimum RP nyerést gondoltam, még platinum is csak játék.

Új hozzászólás Aktív témák