Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #53020 üzenetére

    Urgot azért nem egyszerű champ a körbejárása miatt, hogy a passzív kijöjjön minden oldalról (illetve ezt is majd kitanulják a játékosok, hogy nem szabad hagyni, hogy szabadon körbe járjon). Persze most még új, és biztos erősebb is, de fog ez még mérséklődni. Megvettem, hogy kipróbáljam, és egy meccsre elvittem, de nem nyűgözött le. Amúgy is top-os, ami tőlem legtávolabb álló poszt, és melós lenne elsajátítani. Ha már top-ra bedob, inkább Galio, hiába nerfelték folyamat, még mindig marha idegesítő, és full tankba is lehet vele sebzést osztani. Persze ha a csapatod az egy afk mellett nem vár meg téged a full tank Galio-t, és 3v5 beugranak megdögleni mire odaérnél, vele se érek sokat. :U

    Honor lvl3-tól jár kapszula néha, amiben van fix kulcstöredék, nagy eséllyel hős töredék, és kis eséllyel Medieval Twitch vagy Grey Warwick skin. Valamint aki lvl3 vagy fölött végez, az szezon végén kap majd valami jutalmat. Emellett ha te vagy az MVP, kövi meccs töltőképernyőjén lesz egy kis ikonod. (az meg más, hogy egy ilyen játékos volt legutóbb nálunk, mégis ő volt a toxic nálunk, nem tudom mire kapta előző meccsen azt a 3 honort)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53022 üzenetére

    Igen, de mégse, mivel Fiora ulti alatt kap movement speedet, és ott van neki a Q is, míg Urgot W alatt be is lassul. De az tény, mint minden hősnél, gyakorlás kérdése. És most Urgot erőssége abban is van, hogy sokan nem tudják hogyan játszanak ellene. Én követem mindig PBE-n is dolgokat, és a hősbemutatókat is megnézem, ezért kicsit fura, mikor jön egy diamond játékos valami streambe, és fingja sincs, mit csinál az új/reworked hős.

    Jungelesek mostanság lemaradnak már szintben, mivel lassabban élednek camp-ek, illetve többiek supportként tekintenek rá: ne vigyenek kill-t. Pár hete mentem Shyvana-val, és mid-en gankeltem, elhoztam kill-t (nem tudtam volna simán átadni), majd jött counter gank, és azt is elhoztam, mivel ha nem ütöm, nem hal meg időben (2%-al éltem túl), erre nem az hogy nice, vagy valami dicséret, hanem hogy neki is adhatnék kill-t. Nem tudom, miért nem örül neki, hogy túlélem, és 2-0 csere, inkább lett volna neki egy kill, de cserébe meghalok, 1 kill jungelesnek, meg assist a lane ellenfelének.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #53030 üzenetére

    A riot azt mondta, hogy a 2017. május 30. után vett rúnák ára visszajár majd. Én ebből azt szűrtem le, hogy ne nagyon várjunk IP visszatérítést a korábbiakért, inkább hextech chest meg kulcs jár majd. (illetve a rúnaoldalak ugye megmaradnak)
    Viszont ez a kipróbálás dolog jó ötlet, én adnám. Megkötés lehetne, hogy hősönként csak egyszer játszható el, vagy szezononként 3-5x például. A leginkább fair pedig az lenne, ha mondjuk a teljes ár 10-20%-áért kipróbálhatnád, és ha tetszik, ezzel csökkentett áron megvehetnéd. Drágább skinnél ez mondjuk sok, de a riotnak is meg kell érje. Jelenleg az IP boost ad még lehetőséget skin kipróbálásra, csak az random sajnos. Aztán a 3 visszatérítés is segíthet olyannak aki ritkán vesz, és nagyobb befektetést akar megnézni. A riot-nak is meg kell érje a dolog, hiába nem fair, de ha minden skin megtekinthető lenne in-game, visszaesne a vásárlás.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53036 üzenetére

    Draven nálam is így van, bár én nem bannolom, de tényleg alig látni olyan Draven-t, aki nem carry-zik. Mindig erős, mindig nyeri a lane-t, és lehetsz bármilyen előnyben, akkor is kitud szedni 3 lövésből. Egyrészt lehetne örülni, hogy van adc aki nem tehetetlen, de az a baj, hogy nincs másik ilyen adc, Vayne még aki nagyon idegesítő lehet, de azért ott látni bőven gyenge teljesítményű játékost. Most megnézve, 53%-os a win rate-je, egyedül Twitch előzi meg adc-k közül. Bár nem is az a gáz, hogy Draven win rate-je magas, hanem hogy mindig carry, viszont a számok itt is 7/6 kill/death arányt mutatnak átlagba, de én még nem láttam 20 kill alattit. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53042 üzenetére

    Lehet a nagyon low elo (bronze legalja) és a high elo-n húzzák le, de silverbe se nyer csak mert carry. Elég ha 2 halált kritikus pillanatban, a végjátékban szed be, mert kikapják és kész, lose. Viszont addig marha idegesítő.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Péntek óta egyre több embernél látni, hogy elérte a honor lvl3-at. Mivel gyanús, hogy sokan szinte egyszerre kapták, illetve azóta is, de péntek előtt nem volt senkinek, így biztos van valami időkorlát is rá. Eddig abban a hitben éltem, hogy meg kell ütni adott játékszámot, adott mennyiségű kitüntetést, és aztán jár a honor szintlépés, de úgy néz ki nem így van. Tegnap egy facebook csoportos bejegyzésnél olyanok is jelezték, hogy megvan a lvl3, ami fölött nem tudok napirendre térni. (persze lehet kamuznak, de több ember is hasonlót írt)
    Egyik példa, valakinek a keveset használt accján lett meg honor lvl3. Itt a keveset használt azt jelenti, hogy elmúlt 1 hónapban 3 meccs összesen! Ez szimplán no comment, ha igaz.
    Másik példa, akinek szombaton járt le 2 hetes ban, majd továbbra is toxic/flamer volt, és kedden mégis jött a lvl3. Elvileg akit bannolnak, annak visszaesik a honor szintje, szóval lehet kamu, de tény, hogy mások is írták, hogy elég toxic-ok, flamelnek, mégis megkapták a lvl3-at. Reddit-en is van olyan aki arra panaszkodik, hogy szépen, kulturáltan játszik, még mindig lvl2, haverjai meg intelnek, flamelnek, és gyakran bénáznak is, mégis megvan nekik lvl3.
    Van aki azt írja, annyi a lényeg, mennyi meccset tol le illető, kitüntetés és report nem befolyásolja, és kezdem elhinni. Szomorú, pedig reméltem, hogy ez a rendszer értelmes lesz, de most kezdenek kibukni a hibák.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    A képen 8 bot van jelen, ebből 5 jobban játszott mint a többi, mivel nem vesztettek el lane-en 3v1-et, te kiszúrod mindegyiket?

    Én komolyan nem értem, ezek hogy jutottak el lvl30-ig. Nem reportolták elegen őket? Riot ennyire tesz rá? Értem én, hogy elvileg ahogy rankedet kezdenek kiszűrik őket, de közben bár én lehozom, de egy kezdő játékos megszenved velük a csapatban. Bemelegítő, teszt meccs nekem ez a napi 1 bot meccs belefér, de már elvileg ARAM-on is megjelentek. És mindig ugyanazt csinálják, röhögve lehetne csinálni rá egy scriptet szerintem ami kiszúrja, és automatikusan dobja a ban-t. Bár lehet most, hogy aram-on is megjelentek, és egyre több topik nyílik róla végre tesz is valamit a riot.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Gentlelelele #53051 üzenetére

    Volt már olyan meccsem is, ahol mindenki béna volt (lehet azok is már botok voltak, nem tudom, régen volt), és pont egy supportot próbáltam ki, megszenvedve, de sikerült nyerni. Azóta ha látom, hogy van esély bot-ra (idézői képességek alapján, botok nem hoznak flash-t) akkor olyan hőst hozok, akivel tudok hard carryzni.
    Fentebb írtam, te is erősíted akkor azt a opciót, hogy a honor rendszer szintjeihez semmi szükség kitüntetésekre, ami az alapja lenne. Nem tudom mi alapján osztogatják, de kezd idegesítő lenni, hogy rengetegen akik tényleg jó és tisztességes, jó fej játékosok (nem azt mondom, hogy te nem) lvl2-n vannak megragadva. Nem azt mondom, hogy világmegváltás a a lvl2 -> lvl3, de azért csak nem mindegy, hogy kulcstöredékekkel dobál a rendszer, vagy kapszulákkal.
    Na de nem puffogok tovább, most egy kicsit bögyömben van a riot, nem beszélve a pbe változásokról. (előző patchben buffolták két kedvenc hősöm, most meg nerfelnek hármat, ami közül kettőnek 50% alatti a win rate-je...)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #53066 üzenetére

    Hát liandry meg luden mellett nem is csoda, hogy sikerült beszedned azt a két killt. :DDD Nem azt mondom, hogy jogos a jinx hiszti, de lehet ha klasszikus support itemeket hozol, akkor nem teszi szóvá (bár inkább akkor is).
    Nincs meg Nami, bár ha ingyenes mindig elviszem egy körre, de én neki inkább a sima support itemeket szeretem hozni. Vannak hősök, akiknek jó az ap halmozás, Brand, Vel'koz és társai, mert ők inkább másodlagos ap carry-k lesznek, de Nami-nál szerintem kevésbé éri meg. Persze lane-en előny, erősebbek vagytok egy 2v2-ben, de end game alatt egy 5v5 alatt hiányozni fog a redemption meg a iron solari például (feltéve, hogy nem veszed azt is). Illetve én ezt is szeretem Nami-nál, hogy cc-zni tudom enemy-t, és megmenteni a társaim, nem hoz lázba, hogy "fú mekkorát sebeztem", ha már support lettem, akkor supportolok. Vagyis szerintem vagy full ap, vagy full support, keverni nem annyira jó a kettőt.

    ui.: Természetesen ezt ranked-ra értem, vagy ha nyerni akarsz (hard try). Ha csak normál fun-olás, kikapcsolódás, akkor meg nem érvényes, ott lehet ilyeneket csinálni. De inkább ott, mint ranked-en. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #53076 üzenetére

    Nem kell izgulni, ez a honor rendszer elég logikátlan, de mindenki megkapja a lvl3-at idővel. Nekem tegnap, tehát az első "gólyák" után egy héttel jött meg. Olyanok előztek meg, akik egy hónap alatt 10 meccset alig toltak, friss accounttal pont elérték lvl10-et, 2 hetes banból visszatértek, intelnek, flamelnek, toxic játékosok. A küldetés rendszer miatt idézői ikont nem osztanak már kézzel, avagy fél automatán, helyette a lvl3-at, mert normális rendszer nincs alatta. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz yabba #53079 üzenetére

    Én hetente 2-3x kapok egy darabot. Én naiv azt hittem, ha megvan lvl3, akkor már kapszulát ad majd a játék, mivel abban is van kulcstöredék, de nem, tegnap megint csak egy kulcstöredéket dobott. Pedig kinyitnám már első kapszulámat. :DDD
    Egyébként vannak értelmes megmozdulások honor rendszerbe játékosok részéről. Küldetések miatt hétvégén több Kayn meccset is mentem felemelkedésen, és végig jobb kda-val zártam. Aztán kipróbáltam egy normálisabb off-tank buildet, és itt már sajnos többet haltam mint öltem, egyik csapattárs meg is jegyezte, hogy nézzenek rá a "pontjaimra" (?), azt hittem biztos engem tartanak a gyenge láncszemnek. Szerencsére végül Darkin formában már egész hatásos voltam, szépen segítettem a csapatot, és végül mégis kaptam honort tőlük, pedig kda-ban nem tündököltem hozzájuk képest. De ezek szerint csak megjegyzik, ha valaki segítőkész és hasznos volt. (bár valahol szomorú az, hogy ezen meglepődök ;] )
    Másik meccsen meg a cho'gath volt cho'gath, felemelkedve tolt egy pentát, és kérte honoráljuk. Végén senki nem tüntette ki, ami érthető is, mivel a játék 2/3-án csak flamelt és spammelte a pingeket. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53083 üzenetére

    Szerintem sincs semmi értelme, főleg ilyen kis merítésnél. 20 meccsből 55% win rate, az 11 win, 9 lose, nagyon kicsi a különbség. Ki kellene szűrni, amikor nem múlt rajtad semmi. Figyelembe venni a kda-t, dmg done, kill participation, farm, mennyire volt könnyű dolgod, mennyire hoztad a lane-t, voltál segítségére a csapatnak, cc-k, megfelelő ellenfél sebzése és így tovább, hosszú a lista. Ez viszont embertelen munka, egyszerűbb akkor ha magadnak vezeted (ha már számokra akarunk alapozni), hogy hány meccsből hányon voltál elégedett magaddal az adott hőst hozva.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #53090 üzenetére

    Pontosabban azt írták, hogy lassítanak az új hősök kiadásával, azaz kevesebbet adnak ki évente. Ha most ez azt jelenti, hogy tavalyi 6 után idén 5 jön, azért az nem nagy különbség. :U Eddig 4 hős, szóval még egy tuti jön idén, de akár kettő is belefér. Nem tudom, minek mondják ezt, aztán csinálják azt. Semmi nem kényszeríti őket, hogy ilyen ütemben adják ki őket, Kayn 4 hetes sincs még. Inkább adták volna ki Evelyn rework-öt.
    Maga a hős amúgy elég badass, tetszik, de mivel top szerepkör áll tőlem legtávolabb, nem fogom megvenni. Jah, és megint top, Kled és Camille mellett ez éppen hogy, de 3 top hős egy év alatt (Kled augusztus 10-én jelent meg), sőt, még Kayn is másodlagosan odavaló. Jöhetne inkább egy normális mid-es, de akár egy support, vagy lövész is beleférne.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53096 üzenetére

    Evelyn most fog jönni, mivel írták, hogy következő új hős után ő jön. Így szeptemberben esélyes már. Az se lenne megoldás, ha jövőre nem jönne új hős, legyenek új hősök, de akkor vegyék vissza évi 4-re, és a felszabadult erőforrásokat lehet tolni a régiek felújítására. Vannak hősök akik gyengék, és nem is tudják őket értelmesen megerősíteni, mások pedig bár rendben vannak, de unalmasak, egyhangúak. Évente 4 új hős, 4 nagy rework, és kétszer 3-4 db hősosztályhoz kapcsolódó kisebb rework bőven elég lenne.
    Egyébként Ornn hirtelen hozatalának egy magyarázata lehet, hogy mindenáron be akarják hozni még VB előtt. Képességei alapján pick or ban, igazi csapatjátékos hős, LCS-be tökéletes lehet.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53099 üzenetére

    Azért ennyire én nem látom egyértelműnek a helyzetet. Az enemy adc-n kívül a warwick is ad volt, ráadásul erős is. Tény, hogy a malphite ap, de tankra épített, szóval inkább csak a ryze és a brand (support, support item nélkül, na meg a mastery :U ) volt veszélyes, tényleg illett volna némi mr, pl. yasuo és ezreal vehetett volna átoknyelőt. Bár az ezreal ennyi farmmal és kill-el nagyon behind volt, szóval esélytelen. Az alistarotok meg elkezdte már az iron solarit, szóval minimális mr volt már rajta, de helyébe én mr cipőt vettem volna, már csak a cc-k idejének csökkentése miatt is. Illetve mivel a ww és a twitch se őt fókuszolta gondolom, annyi armor is felesleges talán. DE nem voltam ott, szóval csak találgatok.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    ÚRISTEN! Most robbanok fel, micsoda skinek jönnek, te jó ég!
    Facebook-on most jött ki egy 360 fokos kép, rajta eddigi star guardian skinek, emellett Star Guardian Ahri, Ezreal, Miss Fortune, Syndra és Soraka ha jól veszem ki! RIP pénztárca, Ahri és Syndra instabuy!

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Az alábbi itemeket fogja erősíteni Ornn:

    Ahogy látni, drágábbak lesznek, de szerintem az alap verziót meg lehet előbb venni, aztán választani a fejlesztettet hozzá. (lévén több tárgy is van ami belefér ugyanabba a buildbe, de csak egyik lehet fejlesztett) Bár a fejlesztések mértéke nem ismert, de azért így kicsit balanszosabb a dolog, end game-ig nem jelent akkora előnyt. Kicsit csalódott vagyok, mivel a mágusoknak amikkel szeretek játszani csak a rabadon van, az meg elég late game item (bár rögtön előző mondatomra utalhatok, hogy nem akkora baj). Én legalábbis maximum harmadik itemnek veszem, de inkább 5-6. BC, Sunfire, redemption, triforce és az abyssal mask ezzel szemben első vagy második item sok hősnek, szóval nekik előnyösebb lehet kicsit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kanczy #53104 üzenetére

    Tegyük hozzá még az arcade-es crafting itemeket is 7.16-ban.
    7.17-ben (?) jön a sok SG skin mellé egy invasion mód is, ami 5 fős coop lesz, vadiúj pályán, kis pve tartalom (szörnyeket, AI irányította rondaságokat kell legyőzni). Ezen kívül, a surrenderat20 oldalon van egy kép, ami alapján az új SG tartalmak szeptember 9-én jönnek. Ez még bő 4 hét, szóval esetleg a 7.17 most 4 hetet tölt majd pbe-n? Vagy szimplán kitolják a dolgot (mint Championship Zed-nél volt anno).
    Ezen kívül pbe-n bekerül tesztelésre a hangulatjelek (magyar oldal), amik elég érdekesnek tűnnek. Amit érdemes kiemelni, hogy ez nem jön még következő patch-ben, a cél idén kiadni, tehát előszezonra tippelem. Megszerzési mód elég kérdéses, de szerintem a legjobb ha IP-ért adnák őket, így akinek megvan minden hős az akkor megveszi ezeket is, akinek még hiányoznak hősök az csak pár kedvencet fog. Vagy esetleg chroma szinten először RP-ért, és aztán IP-ért (lehetőleg véglegesen) pár hónappal később. Bár ez is kérdés, hogy egyszerre raknak be sokat, aztán bővítik, vagy apránként kapunk belőlük. Annyira nem nagy munka elkészíteni őket, sima képek ezek. Minden hőshöz kiadni 1-2 darabot IP-ért, aztán a különböző spécibb ("skines") darabok RP-ért?

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #53140 üzenetére

    Fogadni fogadnak, de elég kevésből születik valami. Viszont ötletet merítenek belőle. A lacoste renekton ötlet ott bukhat el, hogy valódi márkát nem fognak megjeleníteni a játékban. Pool party Renekton viszont kimeríti a másik ötleted szerintem, egy chroma kellene hozzá, hogy legyen szőrös mellkasa. :DDD

    Más téma, hátha tud segíteni valaki: ma sikerült zsákolnom egy ládát, de mivel jönni fognak új SG skinek, még ha kicsi is az esély, jó lenne ládából nyitni. Kérdés az, hogy egy hextech láda tartalma mikor dől el? Megszerzés pillanatában, vagy a kinyitás pillanatában? Következő hetekben nem nyitom ki őket amíg megjelennek a skinek, akkor azért hátha mázlim lesz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #53144 üzenetére

    Logikus, akkor kivárom még ezt az egy hónapot. Próbáltam rákeresni, de nem jártam sikerrel. (ahhoz nem voltam elég elkeseredett, hogy a goggle találatok második oldalára kattintsak ;] ) Pedig biztos van olyan elvetemült, aki betárazott rengeteg ládát, aztán kinyitotta hónapokkal később, hogy az új tartalmak benne vannak-e.
    Kissé amúgy pofátlan dolog a riot részéről, hogy az új event alatt a napi küldetések nem járnak, csak ha veszel csomagot (legkisebb 650 RP, őrszemkinézet + napi küldetések). Persze így is van két küldetéssor, amiből jönnek jegyek, és lesz ingyen loot, szóval ingyen lónak ne nézd a fogát, de akkor is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53157 üzenetére

    A végét kiegészíteném, hogy a rúnákat ne hanyagolja! A lvl2-es rúnák még mindig 1 IP-be kerülnek, szóval egy standard ap és egy standard ad oldalt össze tud rakni lvl30-on 60 IP-ből (ami egy meccs), de még ezt is vissza kapja majd az új rúna rendszer bevezetésekor. Rúna oldalt (alapból kettő jár) venni viszont felesleges, drága is, és az új rendszerben szükségtelen több oldal megléte.
    Hősöknél érdemes végig szaladni akár csak bot meccsen a heti ingyeneseken, hátha valamelyik bejön. 450-esek közül azért akad olyan ami nem túl jó, szóval azokat se kell eszetlenül megvenni, de tény, hogy egy hős ára nem tükrözi annak erejét. Minden hőst megvétele előtt érdemes szerintem kipróbálni (főleg a drágábbakat), kezdőként külön hősöket kapsz ingyen, aztán a heti 14 ingyen hős lesz még elérhető a meglévőkön kívül. Videó bemutatók vannak, illetve a kliensen belül is van rövid leírás a képességeikről. Nagyjából fél év alatt a legtöbb hőst kitudod próbálni, de érdemes visszatérni hozzájuk, mert lehet valamelyik kezdőként nem tetszik, aztán később mikor tapasztaltabb vagy már élvezni fogod, és jó leszel vele.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csoki46 #53161 üzenetére

    Kíváncsi vagyok ma kapok-e én is. Többen írták, hogy egy héttel lvl3 után jött első kapszula. Mióta megvan lvl3 2x kaptam 1 kulcstöredéket eddig.
    Viszont úgy néz ki ma már többen megszerezték lvl4-et. Tehát csak 2 hetet kellett várni lvl3 után. Vajon ez is hasra ütésszerűen lesz osztva, vagy ennél számít mennyi kitüntetést szerzett az ember?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Értem én, hogy ez az urf mennyire király, mindenki várta már, de én még ennyire nem tilteltem mint ma. Valami hihetetlen mennyire toxic mindenki itt. Nem tudom, hogy csak én fogtam-e ki, de 3ből 2 meccsen megy egymás szidása, a harmadikon pedig csak vad pingelések. ARURF-ből az AR az all random, vagyis nem te választasz. Simán előjöhet, hogy adott hőssel nem tudsz, vagy csak gyengén játszani. ARAM-on ezt totál megértik, ha nem csinálsz tényleg baromságot akkor nem szól senki. De itt, megy a flame, miért feed-elsz, miért nem tudod hogyan kell spinner garen-t építeni, miért nem poke-olsz, első lol meccsed? és így tovább. Ráadásul a team kompozíciók megint nem az én oldalamon vannak. Nem ártana tobbet reroll-olni a hőst, hátha jobbat kapok, de az is érdekes, hogy amelyik enemy-nél bitang erős, következő meccsen nálunk szarul buildel és gyenge. Egy jó meccsem volt Karthus-al, S- kaptam rá, de azt is buktuk. ;] :DDD
    Alszom rá egyet, de ha a hétvégén is csak ilyen idegbetegekkel lesz tele urf, hagyom a fenébe. Annyira azért nem fun, hogy elviseljem a sok toxic flamert. És tudom, hogy nekem is szarul ment, nem is ezzel van bajom, de még csak nem is a vereséggel, hanem tényleg ez a egymás köpdösése, mint ha valami promo meccs lenne. Enemy team is mindig ez-zik. Más kiemelt játékmódokban és aram-on nincs ilyen szinten ez.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53176 üzenetére

    Nem kell meglepődni ezen. Nekem is volt már nem egyszer full tankra épített hőssel (pl. Galio) top dmg-em csapatban. Hős függő is a dolog, de ugyanakkor azzal, hogy tovább élsz, több sebzést kioszthatsz, illetve az ellenfél se téged fókuszál, így a "carry" hősök hamar halnak, mielőtt kioszthatnák a sebzésüket. Jah, meg lehetnek bénák is a többiek. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53179 üzenetére

    Miután a xin-től megmentetted azért állt meg egy pillanatra, hogy beírja: why ks? ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csoki46 #53183 üzenetére

    Miután letoltam első meccsem jött az üzenete, hogy sikertelen frissítés, most újraindul, visszaállít egy régebbi verziót blablabla. Ezután már nem engedett be, ez a hibaüzenet ismétlődött (egyszer le is szedett 0,2 mb-ot), aztán hagytam és kb. egy órával később ment már. Érdekes hiba, kissé bosszantó is volt (lehet másnak még most se jó, nekem megjavult magától), mert a vihar miatt ezután egy meccset tudtam már csak letolni.
    De ez egy remek urf volt, tegnapiért elnézést kért a riot. :DDD Mid-en Janna-val 4-0-ra vertem tf-et, szegény görcsösen meg akart ölni, de hát janna ellen dive 1v1? Izgibb lett volna ha az enemy Kayn nem afk-ol ki végén, de sebaj, újabb láda a 6/2/12-re S-.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz yabba #53185 üzenetére

    [link] Lazán teljesíthetőek szerintem augusztus 25. reggeléig.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Harambee #53191 üzenetére

    Szeptember 23. - November 4. között lesz a világbajnokság, így ez idő alatt elérhető lesz ő is más Championship skinekkel együtt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #53195 üzenetére

    Én aug. 4-én lettem lvl3, azóta 4x kaptam kulcstöredéket, kapszula nuku. Értem én, hogy nem is kell sűrűn adnia, de mivel az is tartalmaz kulcstöredéket, így sima kulcstöredékből kaphatnék "kevesebbet", hogy a kapszulában lévővel kijöjjön a mennyiség. (értem ezalatt, hogy gondolom összhangban van a kulcsmennyiség a láda mennyiséggel, heti 1 láda és 1 kulcs, azaz 3 kulcstöredék) Azaz, ha lvl3-on kevesebb kulcstöredéket kapsz, az azért van, mert a kapszulában is kapsz. Feltéve, hogy kapsz kapszulát.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53200 üzenetére

    Nekem egyik kedvenc supportom Soraka, ha oda hív gyakran választom őt, illetve aram-on se szeretem kiadni a kezeim közül ha őt kapom. End game-ben siege-elésnél nagyon jó a heal spam miatt, jól helyezett E-vel meg lehet assasin támadást, gank-et állítani, és a Q-val szépen lehet poke-olni, közben healeled magad vissza, az ulti meg szimplán remek (bár minimap-et figyelni kell hozzá). Persze ha csak olyanokkal találkozol akiknek ez az olcsó supportjuk auto fill-re, és full ap-t építenek, akkor érthető. Nehéznek meg nem mondanám, szóval érthetetlen, hogy nem tudnak játszani vele. (persze mint minden hőssel vele is kell gyakorolni pár meccset)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csoki46 #53217 üzenetére

    Mire alapozod ezen kijelentésed? Vagyis miért gondolod, hogy nem érdemelted meg? ;]
    Egyébként igen, egész pontosan a rendszerük laza és logikátlan. Amennyiben nem kaptál ban-t, úgy egyszer csak megkapod a lvl3-at, illetve lvl4-et, és félek a lvl5 se lesz különb. Nem számít hány meccset toltál, hány kitüntetést kaptál, vagy reportot (amíg nem hoz magával ban-t), x idő elteltével random megkapja mindenki. És az, hogy ki kapja meg előbb szintén random.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz HoaryFox #53247 üzenetére

    Nem szimplán többet, hanem összeset meg lehet ott csinálni. Ölj miniont, szerezz assistot, gyűjts goldot, nyerj meccset, mindegyiket számolja ott is. Egyedül tényleg annyi, hogy az idézői ikon legyen az eventhez kapcsolódó.
    Múlt héten urf első napján nagyon kiakadtam a sok toxic miatt, de azóta eltűntek, lehet a hétvége varázsa volt. Elmúlt 3 napon csak egy-egy meccs fért bele, ezek élvezetesek voltak, és nyertem is őket. Ma hármat mentem, mindhárom lose, de ezek is egész jók voltak. Az kicsit érthetetlen azért, hogy miért akadnak ki továbbra is az emberek, bár a stílusuk sokkal elviselhetőbb. Annyit látnak, hogy egyik lane bukik, rögtön megy a "flame" (bár annak se nevezném, csak piszkálódás), meg mit csináltok kérdés. Leírom én, ma mi volt. :DDD
    Első meccs Garen, rámentem a spinner vonalra, E-t húzni, és ad halmozás. Nos ez nem burst, de szép sebzés, viszont a nasus folyton megragadt a kezdőn, így 1v2 buktam lane-t Xin és Kayle ellen (ha a Xin beugrott, megtudtam volna néha ölni, de a Kayle ulti ugye).
    Második meccs Galio, mid-en Karthus ellen, full ap-ra mentem, a lane-t vittem, de a többiek sajna kevesek voltak, és a Vayne-el nem tudtam mit kezdeni én se.
    Harmadik meccs Yi, én mentem, én próbálkoztam, de itt is a csapattársam, katarina-val folyton előretört, brand és alistar ellen. Alistar full ap, esélytelen volt lvl3 után a lane. Megyünk ki, katarina elől, beugrik, meghal, és én mire odaérek 1v2, és halok én is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz underdark #53249 üzenetére

    10, 20, 30 és 40 zsetont adnak, kétszer, tehát 200 zseton összejön a két küldetés sorozatból. Van rá még egy heted (most vagyunk féltávnál), sima liba ha van is időd játszani.

    Plata: URF ilyen most, all random, és mint aram-nál is, a heti ingyen hősök közül is kaphatsz. Sajnos gyakran előfordul, hogy nem jó hőst kapsz, vagy olyat amit nem ismersz eléggé, ilyenkor érdemes rerollolni. Gyorsabban is töltődik vissza most amíg tart az ARURF, elvileg 2-3 meccs alatt egy reroll-ra való pont megvan.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #53269 üzenetére

    Tegnap nálunk is volt egy ilyesmi, bár nem vele voltam egy lane-en, nem láttam végig. Az, hogy végén 2/16/2 lett Urgot-al még nem gáz, de láttam mit művelt egyszer, simán besétált az ellenfél csapatába lane-en. Előtte már oltották sokat, lehet csak felhúzta magát rajtuk, ezért kezdett direkt killeket adni ellenfélnek.
    Vannak itt bajok most Urf-on, miután múlt pénteken kiakadtam, a hétvége többi napján normális meccseim voltak. Aztán hétfő-szerda minden nap egy meccsre volt időm, ezek győzelmek lettek. Majd csütörtök, péntek és ma 3-3 meccs, mindegyik vereség. Már komolyan kínomban röhögök rajta. Karma-val mid-en elvertem a Nasus-t, kapta a flame-t, és kiafkolt. Ennek ellenére a 4v5-öt is sikerült elvesztenünk. Legalább kaptam 2 honort, és miközben a könnycseppjeimet törölgettem a match historym nézegetve, beadta a honor lvl4-et. Mondjuk kapszulával érnék is valamit, azt bezzeg egyszer se ad. ;]
    Elvileg vannak amúgy tiltva innen hősök nem? Ha nem, kéne, vagy bővíthetnék listát ha van, mert xin pl. fix win, és agy se kell hozzá. Vered a fejed a billentyűzetbe mint a hülye, és torony alatt is kiszedsz bárkit. Persze ezt rajtam mutatják be mindig. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53292 üzenetére

    Először találkoztam Lissandra-val ma urf-on, és mivel az ellenfél csapatában volt, értelemszerűen az 1%-hoz tartozott. Nagyon erős és ügyes volt, és sajna rajtam is etette magát, mivel a Darius-al volt ellenünk top-on Sion és én Kindred-em ellen. First blood-ot elhoztam még általa, de utána ő verte hülyére a fejünket, torony alá bejött, sitty-sutty megölt lvl6 előtt is, majd kijött, biztos nem kezdő lissandra volt. Darius-uk kiafk-olt később, de 4v5 se volt esélyünk. Bot-on egy Nidalee+Jayce páros nem tudta megnyerni a lane-t Soraka és Janna ellen (illetve csak egyikük fix). A két legnagyobb poke sebzéssel rendelkező urf-on kikap, hihetetlen... Ziggs volt még nálunk mid-en, de ő se jutott sokra, ellenfélnél meg Renekton, aki ugye szintén erős lett. (mikor nálunk volt rene, akkor az a meccs felét végig afk-olta)
    És ez lett első meccs ahol nem honoráltam senkit. Én se érdemeltem meg (bár kaptam egyet), de többiek se. Mindig honorálok, ez is elősegíti a saját honor szintem növekedését (elvileg), most reflex mentem a skip gombra, de nem bánom. ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Mordekaiser elég érdekes egy hős. Most hogy ingyenes újra elővettem, de nem éreztem rá. Aztán megkaptam URF-on, borzalmas volt, majd ma ARAM-on, itt viszont csapat legjobb lettem. Persze könnyű úgy, hogy "véletlen" megölsz 2 ellenfelet, és fingjuk sincs arról, mi, hogyan ölte meg őket, ezért onnantól kezdve kerültek inkább. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt


    Eddig is tudtam, hogy veigar op aram-on, na de most először megtapasztalhattam én is, és undorító. Lissandra-t egy W-vel one shot-oltam, ulti se kellett hozzá (500+ stackem volt). Az mondjuk érdekes, hogy a Morgana erre nem kapott S-t, én meg igen, pedig vele nehezebb összehozni ilyen kda-t, farmnak meg aram-on nem kéne számítania. Na de sebaj, +1 láda, ez a legfontosabb jelenleg. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53367 üzenetére

    Itt le van írva minden, amit a riot közölt az új honor rendszerről. Lényegében lvl0 a semmi, lvl1-2 kulcstöredék, lvl3 és fölött pedig kapszula, szezon végi jutalom meg töltőképernyős jelvény jár. Ez utóbbi annál szebb minél magasabb a honor lvl-ed, és akkor kapod meg töltőképernyőn, ha az előző meccsen egy ember legalább kitüntetett (vagy kettő kell ha előre összeállított csapatod tagjától kaptad). Ez pedig csak egy meccs erejéig látható, amennyiben nem kapsz újabb kitüntetést, következőn nem lesz.
    És amit a riot nem közölt: lényegtelen mennyire vagy jó, becsületes, tisztességes játékos. Ha nem kapsz büntetést, ban-t, akkor feljutsz lvl5-re, és ne keresd a logikát, ki miért kapja meg előbb, vagy később adott szintet, mert nincs benne. Persze előfordulhatna, hogy nem éri el valaki lvl5-öt szezon végére, de nem hinném hogy lesz ilyen (ha nem kap büntetést), hiszen láthatjuk az itt lévők írásaiból is, hogy nem is kell játszani ahhoz, hogy szintet lépj.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #53375 üzenetére

    Én se, másfél hete vagyok durván lvl4. Azóta is csak kulcstöredékeket kapok néha, 1-1 darabot mindig, kapszulát egyet se. Pedig jó lenne, mert van bőven hős aki kellene.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt


    Legutóbbi Veigar carry után most Yi-vel sikerült ládát szereznem. Persze nagyon könnyű dolgom volt, szerencsére eszemnél voltam, próbáltam jól buildelni és taktikusan bemenni, és hát a csapatom is a kezem alá dolgozott. Pedig féltem, hogy nem fog menni, volt már yi-vel rossz élményem is itt. (utolsó meccs, nem akartam rossz kedvűen zárni a napom :U ) Az meg a hard try teteje, hogy miután quadra-ztam, nem ugrottam a Nidalee után torony alá, pedig a Braum is megkérdezte nem-e kell penta? Valahogy nem mozgat, aram-on volt már vele pentám, meg hát nem "nagy cucc". (jó nem is csinálom meg bármikor, de nah)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #53401 üzenetére

    Azt mondták anno, hogy minden rúnáért lesz kárpótlás, és a május vége óta vásároltakért ez 100%-os lesz (teljes árat vissza adják ezekért). Na most ez utóbbit visszamenőleg kiterjesztették december 7-ig, tehát az azóta vásárolt rúnák teljes ára jár vissza, ezen felül 100 meg 300 esszencia a 3. szintű rúnákért amik december 7. előtt lettek vásárolva. De javítsatok ki ha rosszul értelmezem.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ryder1 #53408 üzenetére

    Mi alapján csináltad a matekot hozzá? Láttam azt ami esport1.hu oldalon van cikk erről, viszont nem értem hogyan jön ki a matek, vagyis a szétbontásból származó értékek. Ott ez szerepel:

    6300-as hős -> 325 KE jelenleg -> 2112,5 KE az új rendszerben.
    4800-as hős -> 303 KE jelenleg -> 1969,5 KE az új rendszerben.
    3150-es hős -> 283 KE jelenleg -> 1839,5 KE az új rendszerben.
    1350-es hős -> 235 KE jelenleg -> 1527.5 KE az új rendszerben.
    450-es hős -> 197 KE jelenleg -> 1280,5 KE az új rendszerben.

    De tudtommal nem ezek a szétbontás értékei, és az alapján amit én látok wiki-n így alakul:

    6300-as hős -> 325 KE jelenleg -> 2112,5 KE az új rendszerben.
    4800-as hős -> 293 KE jelenleg -> 1904,5 KE az új rendszerben.
    3150-es hős -> 263 KE jelenleg -> 1709,5 KE az új rendszerben.
    1350-es hős -> 195 KE jelenleg -> 1267.5 KE az új rendszerben.
    450-es hős -> 87 KE jelenleg -> 565,5 KE az új rendszerben.

    Míg előbbinél elméletben egy 1700 IP-s láda vásárlásából 1844,681-es összeg jön vissza majd átlag, addig utóbbinál 1691,13, tehát nem éri meg. De javítsatok ki, ha rosszul számoltam, nem értem az ő számításuk alapján azok a KE értékek a szétbontásból honnan vannak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ryder1 #53410 üzenetére

    Áh, így már értem, én nem számoltam a plusz kék esszenciával ami jár nyitásnál. De szerintem a riot se, mert a mi matekunk alapján tiszta szerencsejáték, a valósnál viszont nyereség jön nagy tételnél átlag. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #53413 üzenetére

    A régi honor rendszerben aki kapott x kitüntetést, az kapott ikon-t. Pontos számokat nem tudok fejből (több ikon is van), de volt róla a hét elején egy bejegyzés a játék weboldalán.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Mai Janna-s ARAM meccsemen egyszerre voltam jó és rossz support.
    Az ellenfél szemében jó voltam, mert annyira agyára mentem az Olaf-nak, hogy egy teljes létszámú TF-ben inkább engem kergetett 1v1, és bár végül célt ért, de addigra mindegyik csapattársa halott volt.
    A csapatom viszont, bár többször megmentettem többjüket, mégse értékelt, 0 kitüntetés, és egész meccs alatt csak a GP nyilatkozott rólam: miért nem shieldeltem mikor 1v5 bement, aztán menekült kifele? Mert hát ARAM-on ha van support a csapatodban nem kell izgulni, mindig rá lehet fogni, ha meghalsz hülyeségben. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #53435 üzenetére

    Én tavaly vettem egy Logitech G402-est, de bevallom, túllőttem a célon. Oldalsó gombjait nem nagyon használom, ahogy a DPI állítót se. Elég lett volna egy G100s is, ugyanaz a szenzor azt hiszem, csak annak nincsenek extra gombjai. Ebay-ről rendelve elég olcsó volt akkor (a G100s), nem tudom azóta hogy változott a piac, de ajánlott egér volt játékra.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Gondoltam kipróbálom egy bot meccsen az új skinem, mivel ott elég ha a hőst megkapom, úgyse számít hova kerülök, meg inkább az animációkat nézem. Erre szépen mindenki elfoglalta a helyét, én meg megkaptam mid-et. :DDD Bezzeg máskor...

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #53447 üzenetére

    Nagyon jó lett, és hangulatos is. Arcade Ahri-t is szeretem, de annak a 8bit-esített hangjai zavaróak néha már. Pedig az a témakör is kedvenceim között van. Ennek viszont nagyon jók effektjei, hangja is (bár ez már ízlés kérdése). Kedvencem, hogy charm kasztolásakor a farkát szív alakba rendezi. :DDD Pont az ilyen részletek miatt legendary. Egy nagy negatívuma van, ami ezen a képen is kijön: a splashartja-nak arc része nem elég részletes, vagy nem tudom. Nem csak így nagyítva, amúgy is mintha homályosabb lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #53452 üzenetére

    Adom. Tegnap csak egy kört mentem, utolsó próbálkozásra 2500 hp-ja maradt boss-nak. Mindenki halott volt, csak az Ahri nem, a pálya másik végén bóklászott, szóval ha velünk maradt volna, lemegy. Bukta.
    Ma két kör, és ezek sokkal rosszabbak voltak. Másodiknál el se jutottunk boss-ig. Meg megy a ping spamelés, meg "omg, wtf" és társai. Háromból nulla, de majd hétvégén esek neki rendesen, most inkább csak ismerkedtem vele. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Mikor elkezdtem a lol-t, akkor hagytam abba a wow-ot. Most megint kezdem ott érezni magam az új event miatt. :U Bejött egy pve raid, amin első napokon csak szívás van, de ma már egyre több jobb csapatot kapok. Elsőnek nehéznek tűnik, aztán könnyebb már, majd a küldetések (wow acsik) tűnnek elérhetetlennek, de majd azok is jobbak lesznek. Persze mivel alig több, mint 2 hét van rá sokáig nem lehet húzni, ha csak nincs az embernek 4 barátja. Nekem ez utóbbi, vagyis 5 fős premade összehozása lesz nehéz. Ráadásul randommal nem teljesíthető a különböző spotok nélkülözése se nagyon, mert nehezebb is, meg ugye tesznek rá mit szeretnél. Nem beszélve a két utolsó küldetésről, A és S osztályzat. Hát kíváncsi leszek rá, mennyit fejlődnek a játékosok.
    Egyébként alkalmazkodik ez a játékosokhoz, vagy mindenkinek ugyanazt adja? Mert azért egy bronzosnak elég halálos a dolog, míg egy platina, vagy afölöttinek 2 meccs se kell a tökéletes kivitelezéshez. És ahogy elnézem nem nagyon keveri embereket, mindig silver, max. gold társakat kapok csak. Szóval nem igazán érzem fair-nek, hogy egy 5 fős plat vagy afölötti csapat röhögve megcsinálja, míg egy bronze baráti csapat semmire se jut szinte.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák