Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz pengegyerek #64716 üzenetére

    Hát én már remélem kint vagyok a mélyvízből, meglett a G4.

    De igen, silverre visszatérve, ott az a baj, hogy pont találkozik a már nem kimondottan rossz, inkább átlagos játéktudás és az eszméletlen feedelés. Ugye egy bronzból hamar kijutnék, mert egész egyszerűen megölnék mindenkit, elhoznám az objektíveket, taktikailag semmi érzékük ott a játékhoz és szerintem smurfok sincsenek arrafelé. Silverben viszont már vannak kimondottan ügyes játékosok, de még ha valaki full átlagos silver szinten is játszik, csapatomtól kap earlyben 3-6 killt, van annyira azért már értelmes mechanikailag, hogy az előnyével együtt már én sem fogom tudni megállítani, hiába alapvetően jobb játékos vagyok. Azért ahogy megyünk feljebb, szerintem goldban már nem fogok ilyen általad is mutatott 1-14-3 és hasonló kaliberű játékosokkal találkozni. Persze itt is meghalhat valaki 8-9X de azért mégsem 20X, az voltaképp nem össze egyeztethető a játékkal, mintha fifáznék, de percenként gól kapnék, ilyen nincs, ez már a report kategória. (pedig én aztán tényleg soha senkit nem reportolok, egyedül 2 dolog tudja kiváltani, ha valaki AFK végig vagy ha tényleg ilyen 15+ halála van, mellette 40min/6K dmg, arra nincs mentség, az nem egy rossz nap, az troll az én szememben)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák