Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz nuke7 #62604 üzenetére

    Nekem borzasztó vegyes a felhozatalom. Egyik meccsen nagyon jó csapatot kapok, a bot felkeni a falra az enemyt, a jg teszi a dolgát és egyszerre van 83 helyen, a mides is roamolgat össze vissza. A másik meccsen senki nem tudja mit kell csinálni, a botlane intel és flamel(abból sem tudnak előny kovácsolni, ha letpzek és kapnak két free killt), a jg unlucky, a mid... nem tudja mi az a ward, és amikor pingelem, hogy ss, nem tudom lekövetni és egyszer csak megjelenik mögötte.. persze meg is hal. Mármint ezen nem lepődök meg, gold közepéről beszélünk(bár, hogy nem ritka, amikor több a vision scoreom mint a supportnak :(((.. én nem értem miért nem lehet venni control wardokat.. én se veszek sokat, 4-5-6 általában egy 25-30 perces meccsen), ráadásul elég sok hardstuck goldost kapok, ilyen 500+ meccsekkel.. elég viccesen néztem ki a kis S3-as rankommal és a 19 meccsemmel :D

    Tegnap, s3 100 lp, egy lose egy win.. mondom üsse kő, megnézem.. hát az eredmény -10 lp volt.. utána mentem még egyet, laza win és adott 2 free wint a promóban és átugratta velem az s2-t.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák