Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz minek?:S #60592 üzenetére

    Hát.. az utóbbi kettő meccs meg.. jézusom.. második meccsen kaptunk egy lanen elfeedelt pantheont.. aki lejött botra, a tank naut focusolta, amíg közben a caitlyn meg tudta ölni.. aztán minket flamelt.. utána, a teljes throw ott volt, amikor a noc beultizott baronpitbe1v4-ezni.. miután elvitte az enemy a baront.. midünk vagy 5 perce ki volt lépve, addig az enemy lb szépen elintézett minket boton..

    Harmadikon meg eleve volt egy afk yi.. 3. percnél nem engedte feladni a játék.. na mindegy.. közben a Diana sírt, hogy akkor ff 15.. mondtuk, hogy @nyád.. mikor visszatért a yi, akkor úgy voltunk vele, hogy hátha.. aha.. topunk 0/2-ben 9 farmmal(nasus) a 10-15. perc környékén azt mondta, hogy out.. Diana kitiltelt, elkezdte feedelni a lb-ot... utána meg sírt, hogy adjuk már fel.. pedig a yi-vel 3-an simán tudtunk volna carryzni, ha nincs az a gyökér.. még a nasus afk nem is volt akkora baj, de a Diana throw teljesen off.. nem is értem, hogy hogy vannak ezek velem egy szinten.. értem, hogy s1-g4 vagyok és az az alja, de azért ekkora kretén mégsem vagyok. :W

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák