Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz hugi0 #39457 üzenetére

    A téma remélem nem off és mivel eszt a fórumot találtam ideírom soraimat mindenkinek.

    Tiszteltem hugi0 TheProb

    A háló kártyát ne-keresd miattam, de köszi a fáradságodat segítségedet is tényleg. :) :R

    (#39458) TheProb köszi a segítséget amit kaptam tőled is. :R

    Múltkor kérdeztél ruter gyári defaulton; tűzfal kivan-kapcsolva, közben Lol-al bíbelődtem hajnal 4-óráig és aludni mentem mert kó-lettem.

    Ezért most tudok válaszolni konkrétan, semmi nem sikerült idáig sem már tanácstalan vagyok.

    A válaszom lehet hogy hosszú-lesz ezért elnézést mindenkitől , de hátha másnak is van gondja Lol-al talán segítség számukra is.

    A win8-7-S.T.B, gépet használóknál is fent-ált vagy áll a probléma, rahedli angol oldalt olvasott át barátom mert ő perfekt angol és magyar tudással rendelkezik.

    Az én angolom nagyon nemigazán jó főleg szakkifejezések értelmezéséhez sem.

    Dobtam egy hátast böngésző problémára és szolgáltatóknál lévő hibára hivatkoznak.

    A szolgáltatóm UPC nem-tudom elképzelni hogy csak az én-gépemet nem engedné hogy Loloz-ni tudjak.

    Hogy miért írom mert ott-van a ruterem szolgáltatóm és gépem között.

    A barátom már hajnal 4-óra után mondta hogy ilyen nincs menjünk pihenni és délután majd átjön.

    A lényeg tűzrókát használók mióta frissítette magát automatikusan a 40.0.3-ra meglepetés ért. :W

    A hd-s videók nem mennek csak 360p-vel és nem-engedi beállítani manuálisan sem, mit tudok ezek után csinálni.

    A Lol lehetséges-?, hogy emiatt nem működik rendesen, most 1-órája vettem észre hogy nincs hd-videó. :) :W

    A kérdésem melyik böngészőt használjam hogy a böngészési előzményeket kilehessen kapcsolni is hogy ne-jegyezze meg??

    A lépéseket amit írtál már elkezdtük végigrágni de még nem-értünk a végére még.

    A google fordítóval próbálok tovább olvasni is, nagy mennyiségű az információ ezért nem tudom mikor érek a végére.

    A barátom-nélkül nehéz dolgom van ezért továbbfog tartani tutira.

    Lehet hogy,"Timbuktuba vagy hóvá-kell utaznom hogy találjak egy SÁMÁNT is :) ", kabaré az egész de nem hagy nyugodni mi a probléma megoldása most-már azért-is juszt-is kiderítem és megtalálom a megoldást remélem.

    Üdv, István

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák