Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mottie

    őstag

    válasz BoneDragon #31692 üzenetére

    Mellékelj hozzá valamilyen csodás művészi alkotást :)

    -> Gold III promóba kerültem.. jó ez a ritkán játék :)
    Pedig ijesztően indult: Előttem elpickelték Jgl-t és supportot is (2. körben pickeltem 3.-ként) mondom akkor megyek Midre, Ziggs-szel. Erre a 4. pick teljesen kiakadt elkezdett pattogni, közölte, hogy first time Ryze top és feedelni fog mert egy gyökér vagyok. Mondom neki menjen midre ha akar én elvagyok Ziggs-szel topon is. Erre a válasz az volt hogy lesz@rja, ő nem tud Ryze-zal játszani :) Amikor betöltött a játék, az egy darabig még afk is volt, de aztán csatlakozott. Érdekesség még az ellenfél Gnar ADC-je. Esküszöm ő és Shaco tartották őket meccsben, egyszerűen nem lehetett eltalálni semmivel a kis pattogó izét :D

    Szerencsére nekem jól ment, innen nem tudok Match Hystory-t linkelni, de sikerült gyorsan 3 killt összeszednem (Syndrát kipokeoltam laneből nagyon korán -a Flash - Heal kombóm nem ölte meg pedig azt hittem Ignite van bent :) -, aztán egy igen jól sikerült W - Turret - Q - AA - E - Q - Turret kombóval egy Shaco gankből egy kékbuff lett rajtam. Onnan már nem volt nehéz lehozni a dolgot. Csupa élvezet ez a ranked.

    Be Victorious!

Új hozzászólás Aktív témák