Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz Isti79 #1046 üzenetére

    0.''kicsit gyanakvó vagyok az új típusokkal''
    Az Expert neked új lehet, de lényegében már nem új, kipróbált, és bizonyított típus.
    1.Nem tudom, mire képes a PCTV Pro(gyanítom, nem túl versenyképes), de az Expert nem lehet olyan rossz, ha a PH!-tesztekben az új tunerek képet hozzá hasonlítják. Kvázi etalon:)
    2. Leadtek WinFast TV2000XP Expert és Global - Melyiket szeressem?[link]
    Lényegében egyik sem tud többet a másiknál, ugyanolyan jó mindkettő. Aminek az árát beírtan, az valószínűleg a rádió nélküli változat.
    3. Codec, és beállítás függő. Ésszel probléma nélkül lehet vele jó minőségben rögzíteni.
    4.Nem jellemző, Global-nál meg szinte kizárt.
    5.Van rá lehetőség, gépet ki/be kapcsolni lehet(ha az alkalmas rá)

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!