Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz vlevi #6195 üzenetére

    Azért akad egy pár különbség a 2 TV között (a háttérvilágításon túl), pl. hogy a c650-es az 100Hz-es..

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Axel007 #6248 üzenetére

    "Felhasználás: 30%TV-SD adás, 40%DVD, 40% MKV-s filmek."

    Axel007, te biztosan tudod, hogy hogy mi miért, de akárhogy számolom ez biza 110%, biztosan alszol is közben és megy a TV, másképp nem tudom értelmezni ezt a fajta felosztást :D
    De akkor jobb lett volna ez:
    20% TV-SD, 40%DVD, 40% MKV, 10% alvás.

    Na mármost a 10% alváshoz még a régi Junoszty is megfelel, annak pont jó a felbontása és a kontrasztaránya az alváshoz, illetve nem kell félned a beégéstől sem, a fogyasztása is elenyésző ebből a szempontból, eSata-t is dughatsz bele, bár nehéz lesz kiszedni belőle, viszi a MKV-t is (ha ráteszed a tetejére, és átviszed a másik szobába, de leginkább az analóg adásoknál brillíroz, minden felirattal elboldogul, leginkább a fehér hibajavítóval ráírt felirat a látható, egy hátránya van, hogy a panel sajnos kikapcsolt állapotban is a csak sötétszürke, és egyedül az elektromos kábel az ami fekete :DDD
    Ja és ócsóóóóóó :D

    Remélem tudtam segíteni. ;]

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Axel007 #6256 üzenetére

    Gyakorlatilag az általad említett 2 TV bármelyike jó lesz szerintem.
    Nekem pl. holnap jön a 40C650-esem, nekem ez tetszik.
    A sógorom meg esküszik a Panasonicra, de neki még a zoknija is Panasonic.
    Ergo be kell menni egy MM-be, és meg kell nézni mindkettőt, és amelyik jobban tetszik (ha nem számít a 2 fajta technológiából eredő gyakorlati eltérés) azt kell megvenni.
    A tesztek alapján mindkét TV jó, van akinek ez tetszik, van akinek meg a másik, de a lényeg, hogy te fogod nézni (remélhetőleg) évekig, és neked kell, hogy tetsszen.

    Pl, kollégám most vesz egy LG 42 colos TV-t, amit én meg nem vettem volna, mert számomra "mosott" volt a képe, amit láttam. Ő bement az MM-be, és órákig nézelődött, és azt mondta, hogy neki jó lesz, mondom OK, és megrendeltük máshonnan sokkal olcsóbban, ennyi. Ha nem vagy a technológia szakmai zsenije (mint pl én), akkor higgy a szemednek, esetleg vigyél be pendrive-t, és próbálgasd ki nem demo HD tartalommal, hanem valami saját filmmel.
    Nem lesznek itt nagy csodák, főleg ha már hozzászólások ezreit olvastad, senki sem fog helyetted dönteni, de a 2 vázolt TV-vel nagyon nem lehet mellélőni, szerintem bármelyik jó lesz. Mondjuk erre egy plazmás simán leköpné a CCFL-est, de ne ezekre figyelj, hanem amit látsz, mert lényeg úgyis ez, nem én, és nem más fogja helyetted nézegetni.

    ;) - The Power of the Light Side

Aktív témák