Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • eisento

    addikt

    válasz Mityu_76 #11625 üzenetére

    van benne dvb-c elhiheted nekem. itt csucsul a szobamban :) input lag. leszedtem cod black ops single demot ps-re. megneztem. nincs nagyobb input lagja mint egy sony 32ex500-nak amit youtubeon neztem. es nalam trumotion kikapcsolva es normal mod

    Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

  • Champipi

    senior tag

    válasz Mityu_76 #11615 üzenetére

    42LK530 input lag: ha PC-módba kapcsoltam, akkor az egér mozgása már majdnem tökéletes volt.

    A Mafia II-vel próbáltam PC-módban: egy bolhafülnyit késik, de nem vészes ebben a játékben. FPS-el még nem próbáltam.

    Az a baj, hogy elég közelről kell nézni mind internetezés mind játék esetében, mert azért a 42" nem túl hatalmas.

  • #34784256

    törölt tag

    válasz Mityu_76 #11809 üzenetére

    Ott már én is jártam egyszer, hogy Pana plazma, de napi 2 óra?! Se kutyám, se macskám, ha leülök játszani az 12-16 óra :D
    Klassz ez a lista, köszi

    [ Szerkesztve ]

  • #34784256

    törölt tag

    válasz Mityu_76 #11809 üzenetére

    Amit találtam a neten input lag infót: Samu LE32C530: 14ms! (wow), Samu LE40C530: 35ms :(

  • malwy

    senior tag

    válasz Mityu_76 #12343 üzenetére

    "A megrendelt árut raktárról 24-48 órán belül rendelkezésre bocsátjuk.Amennyiben az áru a megrendelés leadásakor nincs raktáron, a következő munkanapon kapcsolatba lépünk a megrendelővel és egyeztetjük a szállítás lehetséges legkorábbi időpontját(ez általában a rendeléstől számítva 2-3 nap / 1 hét)."

    Kapcsolatba léptek személyeddel?
    Ha nem, akkor joggal panaszkodhatsz, ha igen, és korábbi időpontot adtak meg, szintúgy.

  • Shorine

    csendes tag

    válasz Mityu_76 #12658 üzenetére

    Hmm, kicsit fenntartással fogadom én is. Egyébként nem kell előre utalni - ki az a idióta aki a mai világban bárkinek is előreutaljon, úgy hogy nem látja mit kap? - a gari leveles dolog meg nem tér ki arra, ha személyesen veszem azt át, akkor feltételezem, hogy azonnal lepecsételik.
    Egyébként ha igaz, akkor ezért megéri elmenni érte. Írtam tegnap az ügyfélszolgálatatára és hamar válaszoltak is, hogy nem-e el lett írva az ára, de nem :F

    Azért fogok még kérdezni 1-2 dolgot tőlük az fix mielőtt megvenném helyben. Remélem csak egy TV-vel leszek gazdagabb nem mással :)

    Nos, ha pozitív visszajelzést kapok, akkor megveszem, és leírom az észrevételeimet.

    Gigabyte UD4P I7 920 D0 6GB Corsair XMS 1600 Mhz

  • Shorine

    csendes tag

    válasz Mityu_76 #12658 üzenetére

    Nos, írtam korábban hogy megírom az észrevételeimet, hátha tudok valakinek segíteni vele:

    Azt először ki is jelentem, hogy az ég világon nincs semmi közöm hozzájuk, és semmi érdekeltségem nincs az említett bolttal kapcsolatosan.

    A Tv-t ami egy 46-s Philips8605H típus kb 2 héttel ezelőtt fedeztem fel, és rögtön el is kezdtem érdeklődni utána, mert elégé szimpatikusnak tűnt az ára ami cca 252 000 Ft, teljes garival együtt, házhoz szállítással. Gondolatban felkészültem az alábbi lehetséges változatokra amikor ilyen "kedvező" az árú:
    1. Kiállított darab volt pl a Tacskó-ban és minden ember azt próbálgatta,
    2. Javított darab volt amit szervizben javítottak már
    3. További lehetséges változatok: Szállítási sérült, lopott, kutya megrágta ect :) és ezek n+1 variációi

    Hosszas levelezés után, melyben felhívtam a figyelmet a honlapon szereplő vásárlási feltételekben lévő ellentmondásokra (kifizetéskor aláírom, hogy nem sérült az árú, de még ki se bonthatom, hogy megbizonyosodjak erről amíg ki nem fizetem pl) végül is megrendeltem. A feltett kérdéseimre mindig megkaptam 2-3 órán belül a válaszokat, vagy még korábban. Ez jó pont.
    Mivel szlovák cégről van szó, úgy gondoltam ez némi nyelvi akadályokat jelenthet a későbbiekben, de kellemesen csalódtam, amikor magyarul kaptam meg a válaszokat. Utóbb kiderült egy alkalmazott magyar gyökerekkel rendelkezik, így ez a probléma is elhárult.
    Végül is múlt hétfőn leadtam a rendelést, ( nem kellett előre utalni semmit se ) és a TV szerdán meg is érkezett a telephelyre, Pozsonyba. Mivel csak pénteken tudtunk elmenni érte ( ugyebár nem akarok zsákbamacskát ) így ezt beszéltük meg. A srác aki a magyar ügyekért "felelős" :) hívott is, hogy mikor érkezünk - ez is szimpatikus volt.
    A bolt kívülről egy raktárnak látszik, de bent korrekt kis ügyfélszolgálati pult várt 3 eladóval, és már ott volt a bontatlan (megnéztük) Tv.
    Amíg ment a papírozás intézése (hozzáteszem, ha van közösségi adószám és a magyar fél el is tudja számolni a "költséget" akkor az ottani 20% Áfát levonják a vételárból - OFF megjegyzem ebből a szempontból szar országban élünk - OFF vége - így már csak 211e lett az ára), miután előttünk bontották fel, az ismerősöm szépen el kezdte tesztelni a Tv-t a javasolt zöld, piros stb. jpg fájlokkal, majd jöttek a teszt videók is. Közben türelmesen fogták kétoldalt a tv-t :)
    Majd jött a szemrevételezés korábbi használat nyomait kutatva (csatlakozók, gombok, stb)
    Természetesen minden rendben volt.
    Nos úgy gondolom, hogy ezért az árért megérte kimenni érte, csak azt nem értem, ha ott ezt ennyiért meg lehet venni, és van hasznuk rajta, akkor itthon mekkora lehet a boltoknak az árrése, és miért ennyi? Elgondolkoztató.

    Elnézést ha kicsit hosszadalmas lett és átment volna "élménybeszámolóvá" a történet, de ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell mindenhol az átverést keresni, ha valami jó üzletnek tűnik...

    Gigabyte UD4P I7 920 D0 6GB Corsair XMS 1600 Mhz

Aktív témák