Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gejala

    őstag

    válasz Ricco_hun #8039 üzenetére

    "Úgy látom te inkább a plazmát preferálod,"
    Ezt nem tudom, miből szűrted le. :F Alapvetően nem részesítem előnyben egyik technológiát sem, most konkrétan LCD-m van. :B

  • dh66e

    veterán

    válasz Ricco_hun #8039 üzenetére

    Ok. értem.Az analógban csalódni fogsz az tuti ebben a szegmensben a tv-k úgy jelenítik meg ahogy tudják pláne ha az még rossz minőségű is,DE! Azt azért gondolom tudod te is hogy ezeket a tévéket nem arra találták ki.Nem tudom hol laksz csak remélem hogy legalább a Földi digitális adás (DVB-T)elérhető nálatok mert az majd kárpótol valamilyen szinten.Előbb utóbb meg a digitális kábel is támadni fog felétek.
    Amennyiben nem vagy tv függő ne stresszeld magad feleslegesen.Filmeket tudsz az Lg-n is nézni meg a samun is- a beépített lejátszóján -csak forrás kell hozzá.
    Azt meg sajnos el kell fogadni hogy van 100k is meg 200k is lcd tv és még csak 32" beszélünk.
    Samu C550vs.LG LD 550.Ezek az én tippjeim.A döntés meg a tied.

  • c41r0^

    őstag

    válasz Ricco_hun #8039 üzenetére

    Figyelj, 20K-val olcsóbban (kb. 80K-ért) nincs értelme 50Hz-es HD-Ready LCD TV-t venni. Vagy szétnézel a használtpiacon, vagy ha mindenképpen újonnan akarsz venni TV-t, akkor inkább a 32LD550, vagy ha a jobb fekete kell, akkor valóban 32C530/550, ahogy ajánlották, ha meg LG-nél kicsit jobb fekete és jobb analóg tuner, akkor meg a Philips, de ezek ugye 50Hz-esek, ami talán nem akkora érvágás, de ezt te megint csak úgy tudnád eldönteni, ha megnéznél élőben egy 50 és 100Hz-es LCD TV-t. Az analóg adás elég silány lesz mindegyik LCD-n sajnos, ebben az árkategóriában. Ahogy mások is írták, ezek a TV-k nem erre vannak kitalálva. Gejala pedig nem azért írt ilyet az LG LD550 feketéjéről, mert plazma-párti, hanem mert ez az igazság... ha a crt feketéjéhez vagy szokva, akkor igenis az max. mélyszürke lesz, de az is igaz, hogy elég egy kislámpát a TV közelében felkapcsolni és máris sokkal jobb lesz a helyzet, valamint nem sok filmben van sokáig full fekete kép, legfeljebb a képarányból adódó fekete csíkokon fogod látni, hogy nem teljesen fekete ott az a rész.

    Ha viszont neked a minél nagyobb képátlóval rendelkező TV kéne, jelenleg analóg kábelTV adásra és PC-ről ráküldött HD-ready anyaggal történő filmezésre, akkor akárhogy is ellenkezel a plazma ellen, erre a felhasználási területre jobb lenne ilyen távolságra egy 42"-os HD-Ready plazma, mint írtam, pl. a Samsung - PS-42C450 ~116.5 K-ért, persze ha a hely is engedi.

    Tényleg meg kéne nézned valahol, hogy el tudd dönteni...

Aktív témák