Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz GeneraL_XTX #5271 üzenetére

    A Sharp panel ASV (IPS típusú), hogy adhatná a legjobb feketét? A legmélyebb feketét jelenleg az S-PVA panel adja LCD TV-nél, és én meg pont úgy tudom, hogy a Sony TV-kben inkább S-PVA panelt használnak előszeretettel, persze a Sonyba is kerülhet többféle panel sajnos... Alternatívája lehet a C650-nek, ha a 100Hzes "baromságokat" nem nézzük (de nem baromság, attól függ, mire kell a TV). Amúgy nagyon jó készülék, de akkor inkább már EX500-at vennék, ha beleférne a keretbe, mindenesetre a C650-et nem lehet legyőzni ár/érték tekintetében LCD TV fronton (minőség szempontjából kicsit jobban áll a Sony), az LG LD650 közelíti csak meg ebben (funkciókban, csak ott meg nem olyan mély a fekete az IPS panel miatt). Monitornak, konzolhoz jó az EX400 kategória is, oda nem kell a 100Hz, csak ha TV-znél is rajta, pl. sportot is akarsz rajta nézni (HD riphez sem feltétlen kell a 100Hz, de én pl. szeretem, a motion blur-t azért jó javítani valamelyest).

    A legjobbak a közép-közép és közép-felső (ár)kategóriában az EX500, C650, LD650/550, PFL5405, PFL 5605, manapság sztem minimum ezek közül érdemes LCD fronton egyáltalán válogatni, egyik sem hibátlan persze, a felsoroltak közül is egyik TV ebben jobb (pl. fekete), a másik meg abban (pl. kisebb input lag), stb.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák