Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • coleen

    aktív tag

    válasz Cyrin #3554 üzenetére

    A netezés? Nagyon állat! :D

    Mondjuk oda már kicsit sok a 2,8 méter, kb. 2,3 méterről láthatók jól a betűk, apró grafikák 1920-as felbontásban. Amúgy én szemüveges vagyok, és direkt egy kicsit gyengébb szemüveget viselek, szóval lehet h a sasszeműek 3 méterről is jól látnak mindent :) De a felbontást 1680-ra állítva is nagyon jól használható, gyönyörűen konvertál kisebb felbontásokba (nem úgy, mint sok TFT monitor!).

    A netről leszedhető 1920x1080-as felbontású háttérképek hihetetlen minőségben jelennek meg, köszönő viszonyba sincsenek azzal, mintha egy sima TN paneles TFT monitoron néznénk :)

    A TV rendkívül "intelligens", én nem hittem volna, h ennyire. Nem kell ügyeskedni semmiféle vga driverrel, Hz-ekkel, semmivel! Full automatikus minden, persze van lehetőség manuális finomhangolásra.

    A youtube-on láthatóak olyan felvételek, ahol ennek a típusnak a magas input lagjét mutogatják. Hát nem tudom azokat mivel produkálták, de nekem wireless egérrel próbálgatva sincs input lag! Illetve nagyon-nagyon minimális mértékben megfigyelhető, ha nagyon akarom, de ha nem koncentrálok csak erre, akkor észre se lehet venni a "késést".

    Szóval aki nem 10000 Hz-es 6000 dpi-s egérrel és 500 fps-sel nyomja a Quake Warsban, annak tökéletesen megfelelő lesz! :))

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák