Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz anrab #21734 üzenetére

    Semmi philips ellenes, de nevén kell nevezni a gyereket különben senki nem tudja miről van szó, ha már tapasztaltam olyan hibát amit nem kellett volna, akkor leírom, hogy miért ne, nincs samum, ha ez megnyugtat. De tudod mit, vegyen philipset, aztán fél vagy egy, jó esetben 2 év múlva majd emlékezni fog arra a napra amikor nem ajánlották neki, mint mondtam 10-ből 7 szervízben köt ki, ergo 3 -mal nincs gond, azért ez elég rossz arány és lutri, hogy épp milyet fog ki. Tisztában vagyok ki hol volt és jelenleg hol van, ezen semmit nem változtat, egyszerűen képtelen olyan cuccokat csinálni amik felveszik a versenyt megbízhatóság terén. Sajnos akkor kevés, hogy "mikor vettem akkor jobb volt a képe" elmélet, ha utána nem tudom normálisan használni. Van ismerős kereskedő, aki emiatt hagyott fel a philips tv-k, dvd-k, blu-ray-ek forgalmazásával, mert unta, hogy gyakorlatilag minden második/harmadik termékkel járta a szervízt. Nem mondtam, hogy más termék nem romlik el, mindegyik elromolhat, de nem mindegy milyen arányban.
    Arra reagálsz amire akarsz, de én tapasztaltam gyakorlatilag az összes márkát mivel lehetőségem volt, tudom melyik mire képes és idén melyik a jobb választás. Azért ír valaki ide és tanácsot kér, hogy képbe kerüljön, ha valakit nem érdekel más véleménye és csakazértis ragaszkodik a saját elméletéhez, akkor ne kérdezzen, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Aktív témák