Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • aranymakk

    tag

    válasz BBéci #15750 üzenetére

    Nem azzal van a gond, hogy Dolby vagy nem Dolby. Az a gond, hogy nincs hangom USB-ről lejátszás során illetve, ha a gépem van rákötve a TV-re. Elmondom részletesen mert lehet nem voltam érthető akkor teljesen. Ami most nálam probléma az LG-nél, az tökéletesen működött egy régi 2008-as Samsung LCD-ben. Van az LG-m (42LD650) a maga csatlakozóival. Egyszer hozzá van kötve HDMI-vel PC-hez, egyszer sima AV kábellel és SCART kábellel is egy Philips DVD-lejátszóhoz, amihez ugye van az 5.1. Namármost, régen is működött, hogy akár a számítógépről HDMI-n keresztül TV-n néztem filmet és annak a hangját továbbnyomta az 5.1-re, hogy Dolby-ba vagy mibe azt nem tudom nem is ez a fontos. Az a lényeg, hogy most ugyanez nem működik, illetve ha bedugom a filmet USB-n TV-be gyönyörűen lejátssza, de a hangot nem viszi tovább az 5.1-re se a SCART kábellel se az AV-kábellel amivel a DVD-lejátszóhoz van kötve. Ugyanakkor ha mondjuk a RetekKlubot nézem, annak a hangját ezeken a kábeleken keresztül kinyomja az 5.1-re...

    Nem tudom így érthető voltam-e.

Aktív témák