Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Paulo5577 #12535 üzenetére

    A Dyn. Edge Led valóban előrelépés, de attól még Edge Led marad.

    Igen végülis a Samsungnál 240 k nál kezdödik a webböngésző, míg a Sony-nál 115 k ért is kapsz egyet

    És mondd már meg könyörgöm, hogy mi az istenre jó ez? Hajamra kenhetem, használhatatlan, rossz fícsör. Én tévézni akarok, ha leültem azelé az istenverte doboz elé. Pardon újabban már csak lapok. Nem azt akarom, hogy lássa ha bejövök, nem azt akarom, hogy lássa, ha besötétítek, nem azt akarom, hogy youtube videókat skálázzön jobbra-balra. A médialejátszó is már olyan, hogy hasznos, de számomra nem mérvadó opció.
    Philips 32pfl4606

    És a 40-es mennyi pénz? Csak mert a 37"-es már 130. Megvan, 42-est kellett keresni, 140. Samsung 40-es alternatívája 120k, és ha már tévé, akkor ugye legyen 40".

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • Ance

    őstag

    válasz Paulo5577 #12535 üzenetére

    Most kicsit utánaolvastam. Kérdés:

    Neked 2011-es SONY-d van otthon, vagy csak olvastál róla. Amit leírnak a netről, az egy kicsit mást jelent szerintem nekem, mint Neked. Ezt írják:

    Szórakozás a kisujjunkban

    A Sony Internet TV szolgáltatásban mindent megtalálhat, ami az internetet izgalmassá teszi. Nálunk valamennyi online kedvencét megtalálhatja, például a YouTube™, aDailymotion, az Eurosport stb., oldalakat, ráadásul a többségüket HD felbontásban és teljesen ingyen érheti el. Így még könnyebben élvezheti az Ön által választott tartalmat, méghozzá az Ön által választott időpontban.

    Ebből én azt veszem ki, hogy mindent megtalálok, ami SZERINTÜK nekem izgalmas lesz. Nézhetek jutyúbot és más tematikus oldalakat, meg chatelhetek egy másik leírás szerint, meg tv-zés helyett bámulhatom facebook-ot, nyögött-e már valaki valamit az utóbbi 1 percben. Teljes netelérésről a leírásuk szerint szó sincs, de előre is mea culpa a SONY-tól, ha igen. Majd utánaolvasok.

Aktív témák