Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dzsano

    tag

    válasz z67 #34845 üzenetére

    Jah, egy napja még 80.valamennyi volt. :)
    Lehet, hogy Ipon lesz mégis belőle. Nem vagyok ellensége a saját pénztárcámnak.
    Csak olyan "gyengék" a tájékoztatással. Írtam nekik és nem a feltett kérdésre válaszoltak, de mindegy. Látjátok, az érdeklődés ellenére sem írják rá a P2370HD-ra, hogy MPEG4. Aha. Most nézem, a P2270HD-nál régebben oda volt írva, hogy MPEG4, most nincs ott. Lehet, hogy a Ipon szerzett egy adag MPEG2 tuneres monitort? Akkor azért olcsóbb sokkal....

    Az Extreme-től már vásároltam többször is, ők is jók, amíg 80 <> 86 K volt az arány, addig őrájuk gondoltam, de ha az Ipon így leejti az árat, és tuti az MPEG4, akkor jöhetnek ők is.

    Azért elmegyek a Mammutba, és megnézem vásárlás előtt élőben, és kifaggatom az eladót.

    Kecskeméten volt a Malomban (Photohall) volt egy Samsung 2333HD VE, (86ezerért :N ) dicsérték nagyon, szerintük jó kis gép.

    Hiperion: magyar nyelvű (PDF) részletes kezelési útmutató:
    (benne vannak a tartozékok csatlakoztatási módok is!)
    P2270HD-2370HD

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz z67 #34845 üzenetére

    Azért tisztázzuk, miket mondasz, mert nem minden fedi a valóságot.
    A távollévők közötti szerződést a 17/1999 (II.5) kormányrendelet szabályozza. Ennek a rendeletnek a 4-es §-a azt írja, hogy:
    4. § (1) A fogyasztó a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat.
    (2) A fogyasztó az elállás jogát attól a naptól kezdve gyakorolhatja, amikor az árut átvette, szolgáltatás nyújtása esetében pedig, amikor a szerződést megkötötte, feltéve, hogy a gazdálkodó szervezet a 3. § szerinti tájékoztatási kötelezettségének eleget tett.
    (3) Ha a gazdálkodó szervezet nem tesz eleget a 3. § szerinti tájékoztatási kötelezettségének, a fogyasztó az elállás jogát az áru átvételének napjától, szolgáltatás nyújtása esetében pedig a szerződés megkötésének napjától számított három hónapon belül gyakorolhatja.
    (4) Ha a 3. § szerinti tájékoztatásra a (3) bekezdésben meghatározott három hónapon belül sor kerül, a fogyasztó számára az elállásra nyitva álló nyolc munkanapos határidő attól a naptól kezdődik, amikor a tájékoztatót kézhez kapta.
    (5) A gazdálkodó szervezet köteles a fogyasztó által kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő harminc napon belül visszatéríteni. A fogyasztó viseli az elállási jog gyakorlása miatt az áru visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerült költségeket. A fogyasztót ezenfelül egyéb költség nem terheli. A gazdálkodó szervezet azonban követelheti az áru nem rendeltetésszerű használatából eredő kárának megtérítését.
    5. § A felek eltérő megállapodása hiányában a fogyasztó nem gyakorolhatja a 4. § szerinti elállási jogot

    Szerinted mennyi visszavitetni? 1-2K? 5K? Nem egyszerűbb jól dönteni? Meg majd 30 nap múlva kapod vissza a pénzt...

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Aktív témák