Hirdetés

Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    nem bírtam magammal, az itt egyik fórumtárstól kapott negatív tapasztalatok után is csak motoszkált bennem a kisördög, és hétfőn vettem egy Thomson 37M61NF21 "FullHD" tévét a madaras teszkóban. mostmár csak 180e forint... az általam is tapasztaltak mellett más nyavaját is emlegetett az illető, ami erősen elektronika hibára utalt, ezért azt hittem én majd veszek egy jót 4 év +10% garral, és húdefaxa lesz. egy másik illetőt is találtam egyéb fórumon, aki pozitív tapasztalatokról számolt be, de ő xbox-al hajtja, és tartok tőle nem ment fel soha FullHD-ig...

    sztem nagyon pofás, letisztult forma, a színei megfelelő jellel nagyon szépek, a feketéje pedig koromfekete... és ezzel cirka le is zárult a pozitívumok listája... :U

    az legnagyobb baja, hogy qrvára nem bírja a FullHD-t! 1366x768@60Hz-ig gyönyörű képe van, leesett az állam a színeitől, sehol semmi hiba. aztán irány az 1920x1080@60Hz, és totális szellemképes, vibráló retek. VGA-n és mindkét HDMI-n is egyaránt ilyen. jópár vidkártyával végigpróbáltam, tuti hogy a tévé a xar...

    tuner: elég gyenge az amúgy jól fogható T-kábelről. a gépemben lévő Leadtek Global FM/PCI kátya képét kirakva HDReady felbontás mellett összehasonlíthatatlanul szebb... a teletext gyorsan és hibátlanul pörgött. a "képjavítót" rövid úton letiltottam, csak rontotta az amúgy is gyászos analóg tévét...

    dvb-t: errefelé már nem nagyon lehet venni a kabhegyi tesztadást, de a guide felülete iszonyat ronda zajos - nem igazán értem, de ha ilyen xar akkor semmivel se jobb az analógnál

    digit hangkimenet: csak digit bemenet esetén szólal meg, az analóg tévé és egyéb bemenetek hangját nem digitalizálja rá - akkor mifaxom értelme van? lol

    lehetne még tovább is retkezni, de asszem aki idáig elolvasta már rég lemondott róla... :W

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Aktív témák