Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thoty

    senior tag

    válasz enginev3.0 #4002 üzenetére

    Nem befolyásolja, de azért említsd meg nekik. Én minden ilyen kis apróságot elmondtam, max azt mondják rá, hogy nem lényeges.
    Bőrproblémák, bőrbetegségek, sebek gyógyulása (hegesedik-e vagy nem, marad-e nyoma később, stb.) fontos tényező, ezekre többször rákérdeztek. Ha van valami ilyesmid (bőrbetegség, kiütés, akármi), akkor azt mindenképpen mondd, akármennyire apró probléma is, mert befolyásolja a gyógyulási folyamatot.
    Ha szedsz rendszeresen gyógyszert, vitamint, porcerősítőt, az befolyásolja a műtét időpontját. De ezt majd elmondják.
    Műtét előtt 3 napig már kell műkönnyet csepegtetni, így ha pénteken lesz a vizsgálat, szerintem leghamarabb kedden műtenek, de én inkább a csütörtök délutánt tippelem... De ez sok mindentől függ.
    Ha kérdésed van, vagy bármi felmerül, azt kérdezd meg a vizsgálatok alatt, jófejek, mindenre válaszolnak. Napszemüveget vigyél, mert a pupillatágító miatt fényérzékeny lesz a szemed. Én vittem dioptriás napszemüveget, azzal elviselhető volt kint a napfény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák