Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz Djuree #387 üzenetére

    Az utóbbi időben sok mindent beleraktak. Nem tudom, melyik verziót láttad utoljára, de íme a legfontosabbak.

    Lehet találni kutyákat, nekik kell ilyen elkerített részt csinálni. 4 szint van, amit pároztatással lehet elérni. Különböző tulajdonsággal ruháznak fel.

    Szét lehet szerelni majdnem minden tárgyat, ezzel ritka cucchoz juthatunk.

    Fegyvereket lehet módosítani, amik megváltoztatják a tulajdonságukat. Pl. erősebb sebzés, tartósabb lesz a fegyver, kritikus sebzést ad, gyorsaságot befolyásol, ilyesmi. Ezeket a recepteket Ládás Eventeken és a piros zónákban lévő ládákban lehet találni. Csak el kell olvasni, majd visszatérve a bázisunkra, alapanyagokkal meg kell csinálni, ezután már csak aktiválni kell a fegyverben.

    A legutolsó fejlesztéssel pedig bevezették a Rádió Tornyot, amivel fel lehet venni barátokat. Más játékosokkal eddig csak a Szektor 7-ben lehetett kommunikálni.

    Várható továbbá egy Farm, amit nemsokára beleraknak a játékba.

    Valahol a neten fellelhető egy fejlesztési fa, ami azt hivatott megmutatni, mit raknak bele majd a játékba.

    Én tavaly augusztus óta játszok ezzel és nem tudtam megunni. :)

    Azóta kidobtak egy pár hasonló játékot, kettőt közülük ki is próbáltam, de nekem azok nem nyerték el a tetszésemet.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák