Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kvazar

    tag

    én inkább azt szeretném megtudni hogy mi a sz-...ért ér meg valakinek 50-100000huffig terjedő hatalmas videovizuállis ultrahypermegazénku...anyám technológia a kis 15 jobb esetben 17 és az ilyen kártyára tellőknek ajánlott 21 colos monitoron való megjelenítésre? csak azért vok ilyen bosszús mert nem értem az ár/teljesítmény arányt értem ezen 2hónap múlva miért esik 10ezret, fél év múlva meg már a 3/4ét? fél év múlva ez a kártya nem mutatja a mostani vizuállis effekteket? és kérdés ha most egy ati 9800as kíválló minőséget mutat, ragyogó teljesítménnyel, akkor az fél év múlva már miért nem teccik? mert jön a mégszebb játék? és ahhoz meg már gyenge teljesítményű? nem létezik, 2048*1024 ben tesztelte már valaki? ja és milyen gépen?
    szóval csak elszomorít hogy ilyen a trend. minnél drágább annál szebb. wow, nemtom voodoo2 után beszartam a noname gf2mx en az alien vs predatorban de elhiszitek hogy ugyanolyan király para volt játszani még a v2-n is? ja a mostani vga-mmal is király meg szép, de 50-100E-t azért nem ér meg egy ugyanolyan jó izgalom.:)))) tanx a megértést az agyamra.:))))

    Eladó hardverek,kellékek: http://prohardver.hu/apro/kvazar_bazarja/friss.html

Aktív témák