Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    Nem reprezentatív nyilván, inkább csak élménybeszámoló a bérlöi oldali kalandról.

    Garázst terveznék bérelni, hobbiautó tárolására Pest északi részén, szóval egy ideje követtem pár csatornát.
    Voltak kevésbé tetszö ajánlatok (ilyen dupla liftes beálló), mélygarázs helyböl van sok, de mivel fontos lenne az elhelyezkedés, így szükült a kör.

    Eddig három konkrét hirdetésre jelentkeztem, cirka másfél hónap alatt:
    1. Elsö versenyzönket júniusban hívtam, egy ideje fenn volt a hirdetés. "Már nem aktuális, elkelt." volt a válasz, a mókás, hogy mind a mai napig fennvan a hirdetés ingatlan.com-on.

    2. Második jelölt szóló garázs, üzenetben írtam neki, hogy érdekelne, aktuális-e, mikor lehet megnézni. Válasz "Már elkelt, csak még nem vette le." Oké, köszi. Rá egy hétre került le a hirdetés.

    3. Harmadik jelöltet felkerülés másnapján hívtam, szám kicsörgött, majd percnyi csöngetés után szétkapcsolt a vonal. Írtam neki szintén ingatlan.com-on üzenetet, semmi válasz. Másnap egy másik számról próbáltuk ismét hívni, megint percnyi csöngetés, szétkapcs.. Azóta se hívott vissza. Én meg már nem kívánok erölködni.

    Így egyelöre nincs garázsom, de kemény menet lesz. :)

  • Szada85

    aktív tag

    válasz Stanlee #21315 üzenetére

    Nem normális, vagy mindennapos szerintem sem, hidd el, vagyunk vannak így jópáran, hogy nem pottyan(t) a nyakukba többtíz-többszáz millió forint értékü örökség, hanem minden saját eröböl teremtenek meg/érnek el.

    Emiatt én is "kiárazódottnak" érzem magam, bár mára alapvetöen megbékéltem a helyzettel, és inkább abba igyekszem idöt/energiát fektetni, hogy a megtakarításokból hova és mennyit fektessek be, hogy elöbb-utóbb visszakerüljek a játékba...

Új hozzászólás Aktív témák