Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz axioma #9131 üzenetére

    Köszi a kimerítő választ!

    Van a szövetkezetnek is a házra saját, futó LTP-je, amiket a hitel miatt most meg is hosszabbítanak.

    A meglévőből az enyémnek tegnap vonták a 48. - utolsó - részletét (de így pont nem használható még fel, az újat még ebben a hónapban meg kellene kötni), a feleségem most egy éve fizeti a másikat.

    Az enyémet a lakáshitelembe akartam beletörleszteni, és valószínűleg ez is marad, mert így havi 15-tel csökken a törlesztő majd, jobban megéri, mint a havi ~10.000-es kiadást megúszni. Persze ha nem köthetek új LTP-t akkor a havi 14.000-et rámlőcsölik, ami meg kb. ugyanott van.... De igazából hót bizonytalannak látom az egészet... kössünk LTP-t előre, mielőtt lemegy a szavazás, amit sokan elutasítottak az előző lakógyűlésen, amikor 10 éves futamidőről volt szó, és a kisebb havi törlesztő miatt is ment a hiszti, hogy ők ezt nem bírják/hajlandóak fizetni? Aztán a lakók akkori hülyesége miatt most megy a kapkodás hogy még idén elkezdjék/befejezzék a kivitelezést (amivel kapcsolatban megint vannak kétségeim, hogy 10-15 fok alatt jó lesz-e, hogy napközben körbe van napozva, éjszaka meg a félkész szigetelés fagyközelbe hűl)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák