Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz attiati #7182 üzenetére

    Ismerős nemrég annak is örült, hogy legalább az átadott összeget visszakapta, amikor megemlitette a dupla összeget az elálló eladó kiröhögte és közölte, hogy ha akarja perelje, mire döntés születik...

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • axioma

    Topikgazda

    válasz attiati #7182 üzenetére

    Nem vitattam, hogy aki most akarja 20 evre elore tudni a torlesztojet nominalisan, az nem jar jobban mas konstrukcioval.
    Masreszt nem latom ertelmet a nominalis befagyasztasnak.
    Harmadreszt a felvazolt ugyfeljelolt sok labon all, en 80% felettinek mondanam, hogy barmilyen okbol de nem standard 20 ev lefutasu hitele lesz, hanem elobb megszunteti vagy atvarialja.
    Ertem en, hogy aki dev.hitellel megegette magat, az most atesett a lo tulso oldalara, es bevallal havi 15e-et a biztonsagert (mondom, random egy kh-s uzletit neztem, 20 evre 7M az 40e plusz hecsedli most, es ha a fundara jo akkor barmely banknak is jo). Az a 15e az konkretan neki tobb mint 1/3 pluszt jelent a havidijhoz (a +15 ltp-be valtozathoz kepest meg plane gyaszos a hitelt is az ltp-nek fizetni...) En nem csinalnam, persze mindenkinek mas a preferenciaja.
    Elindulnak a kamatok: attol fugg. Magyar ember magyar fizetesert viszonylag biztos szakmaban azert keressen mar a megindulo kamatokkal parhuzamosan tobbet. Ha viszont az allas bukik, akkor a lakas a kamatoktol fgtl nem lesz megfelelo (nem csak feltetlen torlesztore nezve, hanem akar szinvonal/rezsi, akar fizikai helyszin miatt). Alkalmazkodasi kepesseg, de hat azert az ezen a listan reszt vevoknek ez csak megvan... En peldaul ha barmi van (vagy forditva, megbeszeltuk a ferjemmel hogy ha az en fizum kiesik, ne legyen de halal/rokkantsag/akarmi, akkor o is ezt le'pi azonnal), akkor eladni es kisebb lakasba, vagy adott esetben alberletbe koltozni (jo a mienken mar csak 7.5 hitel van es azert anno az epulet jott ki a banknak 26-ra, szoval kenyszereladassal is maradna egy panel ara).

Új hozzászólás Aktív témák