Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeges

    senior tag

    válasz attiati #1834 üzenetére

    gondolom a szokásos: a társasházi projektek nagy része borzalmas minőségben készül, de ennek nagy részéről a vevőnek nincs tudomása. ha meg rájön később, a cég már megszűnt, a felelős emberek már nem dolgoznak ott, nincs kinél verni az asztalt, hogy javítsák a hibát, értékegyeztessék az elkúrt cuccokat.

  • adalbert1

    veterán

    válasz attiati #1834 üzenetére

    Kb. azokat amiket Jeges leírt... Amúgy meg pont hogy valami kivitelezők és gyártók érdekeivel foglalkozó cégnél volt, a nevét meg nem tudnám mondani, az összes prospektusomat meg kint hagytam nagynénéméknél Mogyoródon...
    Kérdeztem, hogy nincs-e valami feketelista esetleg ezekről a cégekről, ill. az ilyen egyprojektes cégeket alapítókról, ő úgy tudta, hogy nincs, ha valaki tudna ilyet linkelni, azt megköszönném.

    Szerk.: még annyival megfejelném, hogy esetleg a falvastagság nem egyezik a tervekben lévővel, nem a megfelelő minőségű anyagokat építik be, stb... Biztos van aki erről többet tudna mesélni. Ahol meg normális kivitelező van, x referenciamunkával, x éves szakmai múlttal, megfelelő minőségű anyagokat épít be és szakszerűen, minden klappol a tervvel, és esetleg még később is megtalálod őket, ott meg sokkal többe kerül egy lakás (persze érdemesebb is megfizetni).

    Kalandor.: nem, egy fekete (vagy talán sötétbarnás inkább? :F ) hajú, 24-28 éves lány volt (csak a hölgyet az előző postnál valamiért jobbnak éreztem, habár tény hogy az alapján idősebbre gondolna az ember).

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák