Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vezu

    csendes tag

    válasz Szevam #15389 üzenetére

    Néztünk múlt héten egy új építésű házat Érden, "madárcsicsergős" utcában. Megtekintés előtt pár órával kaptuk meg a címet, a hirdetésben egy régebben eladott ház adatai szerepeltek referenciaként, szép környéken. A madárcsicsergős azt jelentette, hogy 150 méterre van az M7, a kertben folyamatos volt a zúgás, morajlás, a 42 milliós háznak az utcájában nincs bekötve a gáz és a csatorna. Ellenben hamar kijön a szippantós, mondta az ingatlanos hölgy. :D
    Az egyik benti támfal pedig szemel láthatóan homorú volt, ha ráraktam volt egy vízmértéket, szerintem a széle és közepe között lett volna 1 - 1,5 cm különbség. Kérdeztem, hogy ez miért ilyen? Azt a választ kaptam rá, hogy csak alapozó festék van fent, majd a színre festés elviszi a különbséget és kiegyenlíti... mondom aha. A kondenzációs gázkazánról annyit mondott, hogy itt van és tök jó új, paratmétereket nem ismerte. A fürdőszobában a fuga hiányos volt, összevissza volt kinyomva, néhány helyen bevolt repedve stb.. A következő háznál, amit mutatott megvolt rogyva az áthidaló, töröttek voltak a téglák azon a részen, látszott, hogy valami komoly gond lehet ott, pedig nem vagyok építész. Az félkész állapotban volt, így is látszódott milyen csapnivaló munka volt az is.

Új hozzászólás Aktív témák