Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    válasz fojtviki #77590 üzenetére

    Ismerős.Pár éve cseréltettem nyílászárókat.Első körben ajtót és egy nagy ablakot.
    Sajnos ,ha az ember nem ért hozzá akkor nagyon nem is mer munka közben mondani bármit is mivel azt gondolja biztosan úgy kell.Az ablakhoz vissza is kellett hívni őket.
    Pedig akkoriban azért csináltattam profikkal mert direkt nem akartam rokonnal ismerőssel maszekoltatni jó lesz majd az címen...
    Még emlékeszem amikor rakták az ablakot mondta is a faszi,hogy még mára van két címük.Ez volt délben.
    Munka az van rendesen csak sokszor a minőség rovására megy lehet.

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

  • Chaser

    titán

    válasz fojtviki #77590 üzenetére

    az az alja ár, amiket képen mutattál azokat leginkább nem nm-re csinálják, hanem "ennyi" alapon, már pár éve se volt olcsó most meg főleg nem lenne az, ha ezt profikkal csináltatod simán 3-400e ft, hogy meddig csinálják nem mérvadó, ilyet bárki nem csinál, utcát seperni kis túlzással mindenki tud:)
    frankó ház, vége az alpesi design, csak így még öszvérként nem láttam ilyet
    és igen, igaza van a párodnak, építőiparban keresett környéken hozzáértő lazán megkeres annyit mint kinti beugró munkákkal
    7cm-rel elszámolt ajtót nem vettem volna át, hitvány beépítésért meg nem fizetek - volt már rá példa -

    ctrlaltdel13
    ha már elismerik, rájuk vertem volna a munka ktsg-et is, nem 2ft, amennyiben gyári hibás volt az alapanyag az is az ő saruk - hiába hirdeti nagy betűkkel egyik-másik bolt hogy nem, padlóknál láttam gar oké ha gyári hibás valami, munkadjj nem, velem azt nem játszanák el -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák